Tak jaký další ochutnávkový maraton? RSS

Štítky: , , , , ,

126 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Hlásím se !
    Hlasuji pro Passion Chocolate :-)

  2. Hlásím se taky! Ale teď mě nenapadá místo:-)

  3. Asi to nebude probíhat v dopoledních hodinách, že? Odpoledne šlapem zelí, takže se pravděpodobně nezůčastním. I když čokoláda a tiramisu v tomhle počasí je to nejnej. Budu držet palce,ať se vám daří.:-)

  4. Tak bohuzel, tento termin nezvladam.. Tak snad priste.
    Uzijte si to! :)

  5. Předběžně se hlásím, pokud to nebude až v pozdních odpoledních hodinách. Jaký je plán? Degustační lžičku s sebou nebo zvládne každý v každém podniku celou čokoládu? Jeden čas mi strašně chutnala hustá čokoláda v kavárně Retro na Francouzské, ale nevím jestli ji ještě mají.

  6. 93. echm,nezú­častním, nikoliv ů

  7. ja taky rikam predbezne ano, pripadne bych dorazila v poctu 2 kusu, jeste s kamaradkou, silenou milovnici cokolady. zasadni ovsem je, v kolik hodin bude start, jelikoz musime v sobotu jeste provest presun do ovy.

  8. Co zkusit čokoládu v Erhartově cukrárně?

  9. Já budu v zrovna v Ostravě, ale zajděte do grand Café orient, myslím, že tam nemají tiramisu, ale čokošku tam mají určitě a mají tam výborný mrkvový dort:-)

  10. koukám že všechny cesty vedou do Ovy:-) jen tak dál…:-)

  11. co se týče začátku tak bych se rád držel dopoledne, konkrétně 10:00… a´t se každý ještě poté může užít sobotu ;)

  12. V Lehké hlavě mají výbornou čokoládu, ale s chilli :-)

  13. Tak bohužel, ještě pořád jsem nechodič, tak snad jindy…

  14. 102 : kde najdu Lehkou hlavu :-)?

  15. Různé druhy čokolády mívali i v cukrárně Alchymista na Letné (http://www.alchymista.cz).

  16. Pavli: Na Boršově :-)

  17. Dobrá a kde tedy bude sraz?

  18. Café Louvre 10:00 nekurářcká část (ne ten salónek od vchodu vlevo, ale ten menší sousedící nalevo od hlavní místnosti!)

    trvání navrhuju dle výdrže nebo cca do 14h :) prosím ostatní aby napsali, jeslti přijdou, zatím je nás snad ± 6 to je slušné :)

    svoje lžičky prosím raději s sebou, o hodně se nám to urychlí s menším počtem vzorků

  19. Bože je mi fakt líto, že se této pro mě zvláštní akce nezůčastním…no nic nedá se nic dělat…hezky si zamlsejte a dejte co nejdřív vědět kam se mám nakonec vydat :-) hf

  20. nejsem v praze, tak snad příště (hermelín, lovečák, utopence, chlebíčky…)

  21. Když bych přišla, podle čeho vás poznám? V Café Louvre jsem byla jednou a hledat nekuřáckou část ne vlevo ale nalevo je nad moje síly :-))

  22. tak ja potvrzuju definitivne ucast v poctu dva kusy lidi a nekolik kusu lzicek. v deset tam, i kdyz lokalizace nekuracke casti je pro me taky zahadou

  23. to cutie prijdes?musim ti osobne vychvalit web:) a taky jsme se pekne dlouho nevidely…

  24. klara: ;-) Přijdu! Doufám tedy, že se uvidíme :-)

  25. já bohužel s velkou lítostí musím svoji účast na maratonu odříct… rodinné důvody :-( Příště to snad určitě vyjde…

  26. a samozřejmě tipy na nejlepší čokoládu ve městě s sebou :) první samozřejmě zastávka slouží k naplánování trasy :)

    (kdo chce na mě mobil, aby se naztatil, ať napíše mail, viz kontakt)

  27. a místo srazu jsem eidentně popsal dosti vtipně. jj není to to první levo ale zktátka to druhé levo :)) haha

    prostě ne ten nekuřácký salon nalevo odšatny, ale malá nakuřácká místnot vvedle hlavní kuřácké místnosti. stejně počířám, že tam nebud místo tak bdueme sedět kdovíkde:)

  28. a kdyby něco volejte „cuketkoooo?“ ;))

  29. To je děsný, fakt jsem naštvaná, že to zítra nestihnu. Už jen kvůlivá té bžundě, že klopýtám po Café Louvre, vyřvávám cuketkoooo? Vzápětí přijíží RZ a odváží mě do Bohnic.
    :-)))

  30. to cutie: tak uzasne, potkame se zitra!:)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.