Nova: Babicovy dobroty RSS

Štítky: , , , , ,

180 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. 150. Já si na ten rozhovor pamatuju, ale tam se mluvilo o fermentovaných rybách, což je trvanlivé, nikoli však tepelně upravené.

  2. Je to takto:

    Jaké je to tradiční suši?

    V zahraničí to vypadá tak, že to, co se dá přilepit na uválenou rýži, je suši. Tradiční suši je ale z předem zpracovaných surovin. Než se chobotnice podá s rýží, musí se uvařit, sardinka se má marinovat v octě. To je klasický způsob přípravy, protože tradiční suši má být trvanlivé. Syrová, nezpracovaná ryba se začala při suši používat až někdy ve dvacátých třicátých letech. Tady, v restauraci, jsem se pokusil nabídnout tradiční suši, ale nikomu to vlastně nechutnalo, takhle si to nepředstavovali.

    http://www.reflex.cz/…ek34537.html

  3. Tak jsem se pobavila – oblíznuto z časopisu Televize:
    „Jiří Babica coby nemilosrdný al-Kejda terorizující kulinárii ratatulemi a vanilkovými omáčkami z řídkého pudinku…“

    Po té, co jsem viděla jeho Stroganoff, musím říci, že přezdívka al-Kejda je dosti výstižná :)

  4. 153. přesnééé, včera večer jsem se taky moc pobavila, když jsem časopis Televize četla.

  5. Pivli, dovolím si dotaz mimo téma: jak jsi spokojená se svým zmrzlinovačem?

  6. Zmrzlinovač je skvělý, sice má příšerný vzhled, ale pracuje jak má.
    Zatím jsem ho použila jen 1×, na výrobu švestkové zmrzliny dle receptu ze Zápisků, ale jen co se oteplí, tak se chlapec zapotí.
    :-)

  7. Píšou, že se v něm nechá dělat i jogurt – to jsi nezkoušela?

  8. Hm, to nevím jak. Nehřeje to, jen to zmrzlinu pomalu promíchává.
    Na jogurt je potřeba teplo. Mám asi 15 let jogurtovač Bravo, stál tenkrát celých 420,– Kč a jsem s ním maximálně spokojená. Zrovna se doma dělají z olmáckého bio mléka a zbytku řeckého jogurtu. Bude to dobrota. Však i bez jogurtovače se dají vyrobit jogurty. Metoda zahřát a šup s tím do deky funguje také spolehlivě. :-)

  9. 158: jestli je to ten, co se nádobá napřed nechává namrazit, měl by jogurt fungovat stejně, pouze s nahřátou nádobou místo namražené, ne? Ta nádoba beztak bude mít jednu hlavní vlastnost – velkou tepelnou kapacitu (velké množství tepla potřebné na malou změnu teploty), to funguje stejně oběma směry.

  10. To jo, ale že by se ten jogurt udělá za 30 – 40 minut? V jogurtovači to trvá několik hodin. Pod dekou taky. Zmrzlinovač může být v provozu max. 40 minut. I když ta nádoba (je dvouplášťová) drží určitě teplo dlouho, nevím, jaký by byl výsledek. Na jogurty mám Bravo z Eta Hlinsko a jsem spokojená. :-)

  11. Zase jogurt se nemusí furt míchat, ne? Tomu stačí, když bude v tý nádobě, která ho udrží v teple, myslel jsem prostě jen použít tu nádobu místo tý deky.

  12. V každém případě – pokud by přístroj měl sloužit i k výrobě jogurtu, měl by být v návodu uveden postup, což zřejmě podle Pivli není.
    V informacích na netu ale píší: „Disney domácí výrobník zmrzliny a jogurtu“. Tož jsem z teho volaaká zmetená :)

  13. 161. ;-)
    Zůstanu u jogurtovače. právě jsem šoupla do ledničky 7 skleniček domácího jogurtu. Objem 210 ml.
    U zmrzlinovače je knížka receptů na zmrzliny, sorbety a nějaký ten dezertík. Jogurt jsem tam nenašla. Ani jsem nepátrala. :-)
    Budu spokojená, když mi ten Myšák bude vyrábět zmrzku. :)
    A opravuji :Bravo jogurtovač, ale ne ETA. Ovšem byl koupen v Hlinsku.v Elektře :-)))
    Koukala jsem, že hos stále vyrábějí a stojí zhruba stejně. ovšem porovnám-li kupní sílu před nějakými 15 lety (možná to bylo i déle) a teď…

  14. Například zde:
    http://www.zasilkovyobchod.cz/…e/jogurtovac-(id-131224).htm
    Mají tam zmatené informace, objem je 210ml na skleničku. A není potřeba jogurtová kultura, stačí živý jogurt + 1l mléka.
    Ale to už jsem zcela OT od původního tématu. ;-)))
    Ovšem je to příjemnější téma, než Al-Kejda B.

  15. já se s dovolením vrátím k tématu, myslím, že sekce o zmrzlinovači je zde založená.
    Všem, kdo ještě neviděli, doporučuji: http://www.ceskatelevize.cz/…sechnoparty/, myslím, že Jiřinka se snaží Jirku dohnat;-)

  16. 165. Vzhledem k tomu, že to bylo opakování z loňského roku, řekla bych, že se Babica snaží dohnat Jiřinku.

  17. Aha, tak to se omlouvám, to mi uniklo:-( Já si to pouštěla před pár dny a docela mě kachna z kuřete dostala:-D

  18. ;-)))

  19. V posledním pořadu dělal nějaké asijské vejce, o to by nešlo, ale on si dovolil říct, že uvařené vajíčko je vůbec takové bez chuti a tak ho můžeme hodně polít omáčkou. Teď je jasné proč je takový patlal, když nemá žádné chuťové buňky!!!

  20. Je to komediant, který se snaží svým přístupem vyhovět „tradičnímu“ českému přístupu k jídlu – udělat to z levných surovin a dojebat to kořením. Zajímavě (i když trochu nevyužitě) působí článek na iDnes (http://ona.idnes.cz/…/recepty.asp?…) – Bába už vymýšlí kari a všechno možný, Pohlreich by udělal karboš z dobrých surovin, ale naprosto klasicky. Jinak na Prague's Spoon dostal Pohlreichův divinis plný počet lžiček, takže mazec.

  21. kanibal:
    A nějaké zkušenosti s Divinis? Právě jsem si četla recenzi a nadchla mě.

  22. Kdepak, do Prahy se bohužel moc nedostanu, ale volba by asi byla jasná – poměr cena / kvalita je zaklínadlo ;)

  23. Podle mě Babicovy Dobroty tak špatnej pořad neni. Všiml jse si, že Jiří Babica je docela často terčem posměchů v medíích a i na internetu, ale já za sebe můžu říct, že jsem několik jeho receptů vyzkoušel a byl jsem velice spokojen! Třeba na http://babicovy-dobroty.ripp.cz/ Je skvělej recept na Rostbíf, fakt perfektní bašta…

  24. Že by se nám tu propagoval sám Mistr?
    Hm…

  25. Řekla bych, že je to jeden z mála (díkybohu toto až tolik nesleduji) páně Babicových receptů, které se moc neliší od klasických postupů.

  26. V sobotu 31. 10. se dívám, protože se samotným Velkým bude vařit Mánek.

  27. Autobusak a jeho hlasky: epizoda nekonecna

    http://dobroty.nova.cz/…krokety.html

    v tomto videu cas 00:15

    ,,do tunakovych kroket bych ze zasady pouzival tunaka,, :DDDDD ROFL

  28. 177: LOL, a řecké se jmenujou určitě proto, že tam Jirka nasypal olivy. Přiznám se,že dál než ke strouhance sychrovačce jsem neydržela.

  29. Já si vzpomínám, jak bavič Novotný ve svém entero-gastro pořadu vařil specialitu, která spočívala v tom, že k osmaženému kabanosu přisypal ananas z plechovky. Babica na to zdárně navazuje.

  30. babica je spatna karikatura kuchare, beru to vic jako vtip a poustim si to pro pobaveni. co mne ale šokuje je, že takový pořad je tak dlouho v éteru, důvodem bude asi to ze vetsina naroda to ma rada a z toho se mi dela spatne.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.