Stopařův průvodce po lahůdkách RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

6 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Mám chuť na Reblochon. Tohohle sejra jsem si kupoval obden, když jsem byl nedávno ve Francii. Tady to nikde není.
    Tak jsem si říkal jestli by nestálo za to, založit internetovou wiki-databázi, která by dokázala odpovědět na otázku:
    „Kde nejblíž koupit dobrůtku .?“
    Kde . může být třeba reblochon, valhrona, talián, telecí líčka, apod.
    Přijde mi, že otázka „Kde seženu…“ se musí ve fóru často opakovat.
    Asi bych dokázal takovou db realizovat (po technické stránce – obsah už hůř). Jen by mě zajímalo, jestli to podle vás dává smysl?

  2. Na dotazy „Kde seženu…“ je podle mě forum optimální nástroj.

  3. Tady i na FB je plno odkazů a podobně, databáze podle mě nenajde takové využití.

  4. ↪ 1 Tomáš Bleša: A co dát do googlu „reblochon site:www.scuk.cz“, případně to zkusit rovnou na Scuku? :)

  5. Težko ríct, jak to udržovat aktuální, podobné lahůdky nemusí být v nabídce stále. To je lepší obecný výběr podniků zaměřených na určitý sortiment obecně. Takže bych předpokládal, že když si vemu přehled lahůdek co nabízejí sýry z Francie, tak tam budou mít (mívat) i Reblochon.

    Já bych takové databázi wiki style stejně nevěřil, protože bych nevěděl, zda tu informaci kde mají Reblochon, tam někdo dal včera odpoledne nebo před rokem a už ho nevozí – a stejně bych se asi zeptal na aktuální situaci buď na foru nebo třeba hledal ty lahůdkárny přímo.

  6. Dík za názory. Spíš to vypadá, že to smysl moc nedává. Jen mi přišlo, že Google na tohle není vhodný nástroj. Scuk je taky spíš o něčem jiném a když se ve fóru budu ptát na Prahu, tak mám slušnou šanci, že tam bude taky jiný znalý pražák. Pokud se ale budu ptát na nějaké menší město, tak tomu moc šancí nedávám.
    Co se týká konceptu wikiny, tak jsem si představoval nějaký rozcestník, jako třeba:

    1. Našel jsem dobrotu
    2. Hledám dobrotu
    3. Prodávám dobroty
    Věřím, že model by šel vymyslet.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.