USA - kviz RSS

Štítky: , ,

14 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Včera jsem byla v Hostonu, TX v místním supermarketu Fiesta. A velmi mne pobavil Německo-Polsko-středoevropský koutek. Tak schválně, máte-li chuť, hádejte, co tam měli za specialitky!

  2. ↪ 1 MarieH: bojím se pomyslet :-)

  3. Červená mletá paprika a kmín. Kaviár. Nějaké uzené nebo něco na ten způsob, možná schwarzwaldská šunka? Ale to by snad ani nepobavilo. A co třeba nějaký prefabrikovaný štrůdl? :-)

  4. Za Čechy: Podravka a Vegeta a kyselé okurky a křen ve skleničce a Vanilinový cukr Oetker a pudink Oetker, guláš v prášku. Možná ještě něco. Zkontroluji a doplním.

  5. Podravka = all purpose seasoning…

  6. ↪ 4 MarieH: bála jsem se oprávněně :-)

  7. já se taky lekla…

  8. Mam trochu obavy, ze co se prumerne ceske domacnosti tyce, tak se i docela trefili :(

  9. ↪ 4 MarieH: kyselé okurky ok, ale guláš v prášku?? Proboha :-)

  10. ↪ 8 Yenneffer: Skoro bych tomu věřila. Asi hodně lidí používá tohle ;) http://www.jenpromuze.cz/…67/59659.png

  11. ↪ 10 kami: :) óbrmňamka

  12. tak mimibazar aférku jsem zaregistrovala, ale receptíkový generátor nikoliv:-D

  13. Marie: tak až na ten guláš v prášku je to jako u rodičů doma, home sweet home:-)

  14. kami:-) Tak, a už nevařím jinak. Koupila jsem si maso na rostbíf. Jdu generovat…

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.