Nearest book (blbinka z Facebooku) RSS

Štítky: , ,

62 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Rules:

    • Grab the book nearest you. Right now.
    • Turn to page 56.
    • Find the fifth sentence.
    • Post that sentence along with these instructions in a note to your wall.
    • Don't dig for your favorite book, the coolest, the most intellectual. Use the CLOSEST
  2. „Mayonnaise is, perhaps, the most useful cold sauce in the world.“

    Jacques Pépin, Complete Techniques

  3. Nejbližší kniha co jsem měl po ruce nemá stranu 56, končí stranou 47. Takže použiju stranu 46.

    C'est le seul moyen que j'ai trouvé pour arreter de boire.

    Philippe Geluck, Le succulent du Chat

  4. Jediné starší prosperující regionální nakladatelství zůstalo zprvu v Havlíčkově Brodě, ale podřízení východočeskému krajskému národnímu výboru a výměna ředitele jej přivedly k rychlému úpadku, takže se ediční středisko přesunulo do Hradce Králové.

    Dějiny české literatury 1945–1989, III. díl

    Žádná velká legrace…:o)

  5. „Reklama na právní poradenství nebo vyhotovování listin v podobě letáků, dopisů, plakátů, filmů, rozhlasových nebo televizních pořadů je nepřípustná.“
    Stanislav Balík, Václav Král, Simona Sonnewendová, Jana Wurstová,
    Advokát v EU, Právní přepisy o advokacii v zemích Evropské unie.

  6. Schwertfisch gegen die Maserung in hauchdünne Scheiben schneiden und auf 4 teller verteilen, mit der Vinaigrette bestreichen und Sesam und Chiliringe darüber streuen
    it's matter of taste
    Stuttgart (recipes from International School Stuttgart and Stuttgart Area Restaurants)

  7. uááááááááááááááááá !!! tohle je tak skvělá řetězocka že asi umřu :))) podle mě to vydá za tisíc fotek i představová­ní!!!!!!§

    díky všem a přidejte se i vy ostatní !!!!

  8. řetězovka!

    (až z toho neumím psát)

  9. Když má někdo na pozemku roztroušených pět budov jako my, měl by podle místního zvyku každou z nich opatřit jednou vlajkou.
    Wolfgang F. Fischer: Život na švédském ostrově
    :-)

  10. „The reduced expense is then shown on Profit and Loss as the true expense for the current accounting period.“
    Leslie King, Accounts for Solicitors aka knížka, ze který už se mi tři dny dělá špatně, jen ji vidím :o)

  11. „A jak se rok chýlí ke konci, přichází oslava Guy Fawkes Night a nákupy ve West Endu.“

    Londýn, průvodce z řady Společník cestovatele (ostatně jediná kniha, kterou tady s sebou v tramvaji mám)

  12. "What started as an alternative to skiing and sledging is now one of the fastest-growing of alpine sports.
    kniha HOW COOL STUFF WORKS kapitola o Snowboardu
    (sakra, ze ja sem tam nemel pobliz neco lepsiho :))

  13. …Stiskem klavesy SHIFT + DELETE a po potvrzeni tlacitkem ANO se soubor z disku definitivne odstrani, bez moznosti navratu.
    (M.Brož, Microsoft Excel 2003)

    tohle bude peknej retizek :)))

  14. měl by podle místního zvyku každou z nich opatřit jednou vlajkou.

    ROFL & KUTULZ :))))))))))))))))

    všichni díky, je to srašná sranda to pozorovat, čím jsme obklopeni!

  15. Přišla jsem domů a zde je věta z nearest book:

    Každé příruční zavazadlo vypráví příběh člověka, který už je dlouho na cestách.

    Anthony Bourdain, Šéfkuchař na cestách

  16. Já už psala na fcbk:

    Nejraději prý má Ekvádorce, tak jako drtivá většina ostatních šéfkuchařů.

    Anthony Bourdain, Důvěrnosti z kuchyně

  17. He was, as one biographer observed with an all but audible sigh, ‚almost entirely innocent of rhetorical accomplishments‘.
    Bill Bryson: A Short History of Nearly Everything
    (referring to James Hutton)

  18. Rozdělení vnějšího prostředí na makroprostředí a mikroprostředí je další metodologický přístup k jeho analýze.

    František Kovář – Strategický management

  19. „Ano, můj kníže; naneštěstí musím čekat.“
    Alexandre Dumas – Hrabě Monte Cristo Díl 5/6
    (vytáhla jsem ji tak po 5ti letech a takhle se to vymstí :-)

  20. to je paráda, miluju knihy! sociologická sonda HADR!!! ,)

  21. teď nevím – mám tady uvést i svoji skromnou modifikaci – nearest BOTTLE? ;)

  22. (a také se přiznávám že alespoň polovinu autorů si gůgluji)

  23. s opovazenim uvadim…nearest Bottle se celkem povedlo, myslim, prijemna modifikace…:)) ja jsem si dal pozadovanych 5,6 cl zatim ne 5×, ale pokracuji…

    takze ,, vino je baaaajecne !! :-) ,,

  24. „Máme jen odpočívat, máme to jistě zapotřebí.“

    Ivan Kraus – Snídaně v poledne
    :)

  25. 21: ve smyslu popadněte bottle nearest you, otočte přední etiketou k sobě a přepište pátý řádek? :-))

    „Déposé 1–7–69 Lith. Allier. Grenoble“

    Chartreuse verte 20cl

  26. Nearest BOTTLE

    Rules:

    • Grab the bottle nearest you. Right now. It must contain alcohol!
    • Treat yourself a 5,6 cl shot.
    • Repeat five times.
    • Post first sentence that came across your mind afterwards with these instructions in a note to your wall.
    • Don't dig for your favorite bottle, the coolest, the most intellectual. Use the CLOSEST!

    ;))

  27. jajaj, tak do toho teď už nejdu ;-))

  28. 26: je to se mnou strašný, ani tady nedokážu dostát pravidlům. Nejbližší lahví byl calvados z Vom Fass a tolik ho nebylo.

  29. „Dostával jsem předtím i jiné, ale ty byly tištěné.“
    Peter Hoeg – Až nadejde čas

    2: Pépin je IMHO dost dobrá referenční příručka – koupil jsem ho podle doporučení v Les Halles Cookbook. Schválně, odkuď ho zná pan Cuketka?

  30. vfbalik:

    pepinek je miláček! :) narazil jsem na něj při systematické sledování všech dobrých US cooking show.. jeho angličtina si nezadá s Ericem Rrripéééurem (aveceric.com)!!! poměr cena výkon jedna z nejsilnějších knih co se mi dostala do ruky, cena v přepočtu asi 300,– kč… aktuálně trůní na asi půlmetru vysoké hromadě podobných mazlíků .)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.