SCUK #4 RSS

Štítky: , , , , , ,

74 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. tak co stihneme ještě jeden do Vánoc? ;)

    všechny možné i naprosto nemožné návrhy na SCUK #4 valte sem!!!

  2. stejky …

  3. salámy

  4. haha :)))

  5. tím to samozřejmě nezlehčuji, oba návrhy se počítají! :)

  6. Cukroví!!!
    Ale salámům se nebráním.
    Steaky jsou asi dost nereálné…prosíme jeden steak a deset příborů, pane vrchní!

  7. Ni, příbory vezmeš vlastní. Jedne staj a deset piv …

  8. steaky prosim nechte na konec ledna ci unor, ja se chci taky nekdy zucastnit! :(

  9. Pivli cukroví by bylo krásně tématické, nebo vánočky? Ale myslím nejsrandovnější by byl scuk na svařáky u stánků :-))))). Schnytlik, kdyby se dělalo cukroví, tak se dostanete k marokánkám :-))

  10. svařák i cukroví padly na #3 jako velice reálné návrhy :) nejlépe v obráceném pořadí, sedacé + následně chodící a nakonec motací scuk :)))

  11. 9: Fialko, když já se do Vánoc nedostanu :(

  12. cukroví i svařák beru, jen co se mojí účasti týče, tak by to muselo být do půlky prosince, pak už jsem pryč

  13. vááááánočka … JO!

  14. 12. Nojo, ale v půlce prosince ještě není všechno upečeno. O vánočce ani nemluvím! :-(

  15. 14: Já vím, však na mě neberte ohledy. Jen aby to nevypadalo, že tu pro něco planě horuju a pak se nezúčastním.

  16. A co ochutnávka svařáku? V těch jsou sakra rozdíly!!! Nejhorší jsem asi pila na Hradčanech, na terásce hned pod hradem, hnus kyselej fialovej :-(((

  17. já jsem pro vánočku a svařák :-)
    a nebo bramborovej salát…

  18. jsem proti svaraku … ja ty hnusy nesnasim. grog a vanocku …

  19. Cukroví a svařák či grog.(medovina)
    Vánočka a salát nejsou reálné, to by mělo smysl 23. prosince nebo na Štědrý den a to se nedá.

  20. Svařák+Grog+Cu­kroví+Vánočka
    EDIT: A při cestě na Mírák zajíst párkem v rohlíku

  21. Cukroví zní zajímavě, ačkoli letos budu dělat jen nevykrajované (možná tak s výjimkou lineckého).

  22. Co když neumím cukroví upéct?

  23. Tak seženeš něco zakoupeného a aspoň srovnáme velkovýrobu s domácí prací. Vše se počítá.

  24. Pivli tu vánočku jsem myslela zatím taky kupovanou, ne každý se s ní teď bude chtít péct a nebo to neumí :-).

  25. 24. To jo! :-))))
    Vánočku už taky nepeču, máme raději tvarohovou štolu.

  26. Jsem pro ochutnávku cukroví. Vánočku u nás peče máma a odnést jediný kousek pryč, tak mě zbytek rodiny vydědí. Kupovaný vánočky by šly, ale bojím se zklamání :o)

    Šla bych i do svařáků, ale ty přeslazený hrůzy, který se prodávají u většiny stánků mi nechutnaj.

  27. Jsem taky pro cukroví, ať už domácí nebo kupované. Aspoň budu mít motivaci začít péct. :-)
    Test kupovaných vánoček by mohl být také zajímavý, ale jsou dost velké, takže by bylo hodně zbytků, no třeba by si to někdo vzal domů dojíst. :-)
    Také mám radši štoly, třeba by se k tomu mohli přidat. Svařáků u stánků se taky bojím, to spíš v restauracích, tam by mohli být lepší.

  28. troufnu si navrhnut nějaké první datumy – 12. nebo 13.12 poté už je to se mnou špatný… :)

  29. já klidně navařím punč, když mi někdo dodá várnici :)

  30. Není to sice nijak předvánoční téma, ale stejně to sem napíšu, abych na to nezapoměl, třeba to bude někdy příště. Zeleninové saláty v restauracích. Doma si totiž docela často dám k masu jako přílohu jen čerstvou zeleninu, klasickou přílohu k němu ani mít nemusím. Ale když bych chtěl něco takového udělat v restauraci, je objednání zeleninového salátu občas docela odvážný počin.
    A třeba by to šlo spojit s těmi stejky.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.