Žitný kvások a jeho slabnúca aktivita RSS

Štítky: , , , , ,

2 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Dobrý deň, založila som si minulý utorok kvások z celozrnnej žitnej múky a celý týždeň som ho 1× denne kŕmila, čo mi aj náležite oplatil :) Avšak po týždni som vymenila celozrnnú za chlebovú múku a odvtedy to ide s ním dolu voodu. Dnes – po 4 dňoch a kŕmenia + vymieňania kvásku 2× denne, je z kvásku už len hustá zmes vody a múky , mám pocit, akoby som sa vrátila na začiatok, proste nerastie a už aj bublinky sú len na povrchu kvásku aj to len sem tam, ak teda vobec sú, tak som ešte raz vynovila kvások ale už s hladkou pšeničnou múkou, a keď sa ani vtedy nepreberie, tak to zabalím…no ale zaujímalo by ma, čo sa stalo a čo bolo toho príčinou…nejaké postrehy a rady do budúcna uvítam a vopred za ne ďakujem…

  2. Dobrý den, já krmím kvásek vždy celozrnnou moukou. Chlebovou žitnou nebo pšeničnou dávám až v rámci přípravy, ale ne na krmení. A daří se mu nádherně. Zjistila jsem, že hruběji mletou celozrnnou má asi nejraději – a nebo to bude podle toho, kolik mám času na to si s ním povídat :o)
    Přeji hodně úspěchů – mi to trvalo téměř rok než jsem spokojena i s výsledky :o)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.