predrazene preoblecene za zlacnene RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

4 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. K vytvoreniu tohto tematu ma primali akcie viacerych retazcov na avivaze pracie prostriedky a pod…maju to zlacnene – 50 percent trebars z 10 na 5 eur a pritom za 5 to kupim v radovej drogerii…je to veru aj u potravin za priklad dam panenku…v masi­arstve sa da zohnat aj za 8e/kg ale retazce daju zlavu 33 percent auz nestoji 12 ale 8 eur…tak isto aj ine maso napr nozina-klizka…ake mate vy skusenosti?

  2. Zkusenosti mam naprosto stejne, ceny se umele navysuji aby se zbozi prodavalo v akci. V akci se proda udajne az 70% veskereho zbozi. Kdo si treba kdy koupil Studentskou Pecet za plnou cenu? Aktualne se v Kauflandu prodava za 22,90 Kc, plna cena temer 50 Kc. Staci se ale podivat na slozeni a nema cenu ani 5 Kc, to je ale jiny pribeh.

  3. A mam tu dalsi priklad…citrony stali vela lebo v argentine a a uruguaji bola slaba uroda cca 3,50 za kilo…ale od 20 septembra sa tu mozu predavat tie z turecka…a ajhla minus 50 percent a stoja 1 70 :)

  4. Popíšem taký veľmi zaujímavý artikel na zľavy … Čokoláda milka…za posledné obdobie zdražela z cca 0,99 na 1,29 a stále to často potom vidím v akciách …prečo to ale môžu poctivé potraviny kt mám blízko domu/ kde sa ceny píšu na tovar a nemajú ani snímač kódov takze to vytukavaju ručne:)/ponúkať za 1,09e? Mohol by som toho spomenúť viac napr hermelin či encian…

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.