překvapení pro přítele RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

7 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Ahoj všichni, přítel bude mít 30. Chtěla jsem ho tady v Praze vzít na nějakou dobrou večeři a pak třeba do nějaké te privátní sauny, nebo tak něco. Máte někdo tip na dobrou restauraci, kde skvěle vaří a taky na privátní saunu, kde to nestojí majlant? :)
    Díky předem

  2. S restaurací Na Kopci, či Story restaurantem nelze udělat chybu. Pro milovníka poctivé české kuchyně bych vyzkoušel Na Pekárně, příp. její odnož Kastrol. O saunách nevím zhola nic :)

  3. dobra privatni sauna je napr v holmes place na smichove. levne to uplne neni myslim.
    nicnmene bych si dovoil navrhnout obraceny postup. po jidle bych do sauny nechodil.. a uz vubec ne do privatni.. :)

  4. ↪ 1 maartaa: Jídlo a saunu bych raději nekombinoval :) Zkuste raději kombinaci:

    1) Bar
    Koktejlový nebo klidně i vinný na jednu sklenku/drink. Obojí poslouží jako super nastartování večera i jako aperitiv.

    a 2) Restaurace poblíž

    V tomto případě (na rozdíl od té ošemetné sauny) je možno pořadí i pěkně prohodit :))

    Klidně bych taky rád doporučil Story, ale ta bohužel nemá poblíž vhodný bar, takže by tam muselo být trocha cestování (ale taxíkěm jste tam za pár minut i zcentra). Z barů Hemingway nebo nově otevřený Cash Only, Parlour, Veltlin, Vinograf. Z podniků kromě Story třeba Sansho, Aromi, La Bottega, Na Kopci, Čestr? :)

  5. V sauně jsem tak 1–2× do týdne dle času a masáž si dopřeji tak 1× za měsíc, v Praze doporučuji samuispa v Letňanech, jsem tam spokojena, a není to tam tak ani extra drahé na pražské poměry. Akorát bohužel neberou karty.

  6. A není jednodušší si na nějakým tom Slevomatu najít tu saunu, těch nabídek tam bývá mraky a pak podle lokality vybrat dobrý podnik na večeři? V Praze už snad není lokality, kde by se vybrat nedalo…

  7. ↪ 6 mpik:
    No, mám dojem, že lidi začínají být nějací rozežraní.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.