SCUK # 5 RSS

Štítky: ,

81 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Mám pocit, že dlouho nebyl scuk. Dojde na nějaký ten chodící? Já bych byl pro. Jako obvykle nápady na témata, návrhy termínů sem.

  2. Pravda, škoda, že s tím sněhem to nevypadá slavně, mohli jsme dát běžkující ;-)

  3. A co třeba nějaký „přihřátý“? Současné počasí přeje svařákům, grogům, punčům a podobným lektvarům a ne vždy si na nich pochutnáte (viz přiložený čajový pytlík ochucující směsi k ohřáté vínovité tekutině).

  4. s přibýbající jarní náladou oživuji diskuzi ohledně neformálního setkání u SCUKU #5

    jako ze své strany možné datum navrhuji sobotu 21.3. a čekám na témátka! :) pátý scuk by měl být ale určitě běhací/chodící/pla­zící! :)

    také mě napadlo přidat k scukům jakýsi pravidelný KUCHAŘKOVÝ KLUB, kdy si můžeme vyměnit oblíbené kuchařky. vždy do doby příštího nebo přespříštího scuku… líbila by se vám tato možnost?

  5. první jarní den, jupí! S kuchařkami je to dobrý nápad, te´d ještě vymyslet, za čím se budem plazit a kam. :-)))

  6. A nešlo by to až tu další sobotu 28.3., prosím prosím smutně koukám?

    Jinak k témátku – zrovna nedávno jsem vysvětlovala jednomu Angličanovi princip našich chlebíčků. Dost se divil, že na to nedáváme ten vrchní krajíc a jak že se to pak jí a tak… Tak jsem si zavzpomínala na chlebíček s ruským vejcem, hermelínovým salátem… A nadhazuju ochutnávku chlebíčků! V létě je to riskantní, teď je ideální doba :o)

  7. jsem PRO chlebíčky! ideální běhací maraton! :)

  8. 28 to půjde taky, akorát budu dodělaný z týdenní lyžovačky předtím :)

    prosím tedy všechny ať hlasují 21. versus 28. a ať nahazují témata!!!!

  9. 7: Snad by neskončil jako až moc běhací :o))
    8: Děkuju!

  10. Já jsem jednoznačně pro 28.
    21. totiž nemůžu, fotím svatbu.
    Jinak chlebíčky zní zajímavě, kdo vezme přenosnej přehrávač a CD bratří Ebenů?

  11. jj chlebíčky se mi zamlouvají čím dál víc, pak v létě už by to bylo neproveditelné. navíc se dá je podle jednoduchécho systému, např 2 klasické a 1 specialita podniku :) můžeme si k nim vymyslet i nějaký vychytaný hodnotící tabulin :)

  12. Na druhou stranu: nehodily by se chlebíčky na sedací SCUK?

  13. Můžu oba termín, upravím si další program dle výsledného. Scuk by měl být nejdřív běhací, pak sedací.
    jen doufám, že v sobotu bude stejná nabídka jako v týdnu.
    Hm a jak to budem degustovat?
    To zas bude oparůůůůůůů!!!
    ještě můžem koštovat česnek, ale to by byla asi nuda…čínský, čínský, čínský…španělský, čínský…:-(

  14. Kytka:

    hodily,ale zase budeme v tom mít to kouzlo běhání a pozorování roztodivných provozoven :) teď si akorát nejsme jistý jak na tom budou v sobotu dopoledne :(

    degustovat budeme jednoduše, každý si vezme vlastní vidličku, já vemu určitě neolizovací nožík na krájení.

    ppojďmě si cvičně dát dohromady SEZNAM CHLEBÍČKÁRN A JEJICH OTVÍRAČKU V SOBOTU

  15. hehehe, prosíme si jeden hermelínový chlebíček a deset vidliček!
    No, Zlatý kříž pod Pavlákem a v Jungmance určitě otevřeno má.
    Jinak mě nic nenapdá, o sobotě po městě dopoledne moc necourám. :-(

  16. Paukert (10–20h)
    http://www.janpaukert.cz/

    Príma (???)
    http://www.primachlebicek.cz/?…

    hm ale teď an to koukám, spusta provozoven má v sobotu zařeno, nebo jsou dál od sebe :(

  17. Zlatý Kříž – Jungmannova, sobota 9–15 hod
    Hájek, Boušová – Vodičkova, sobota 9–20 hod

    pokračuju v pátrání..

  18. hm to už se dá, odvolávám skepsi :) tak eště 4 další a je to reálné provést!

  19. Apetit – Dlouhá, sobota 10–20 hod
    http://www.apetitpraha.cz/lahudky/

  20. Hm a ty lahůdky nahoře na Václaváku taky fungují i o víkendu. :-)

  21. 28. 3. je OK, hlásím se a chlebíčky jsou super.

  22. 20. Ty lahůdky nahoře jsou taky Hájek a Boušová, ne?

  23. 21. nemám šanci, jsem mimo Prahu, kulatiny v rodině
    28. by to mohlo vyjít spíš

  24. Jsem pro 28.3.

  25. Oba termíny jsou pro mě tak nastejno, snad jo.

  26. 22.vím já? ;-)
    To jen, že se mi vybavily. :-)

  27. Jeeeeeeee chlebíčky :o). Pokud budu v Praze, tak půjdu také.

    22.,26. nahoře na václaváku vedle KB to není Hájek a Boušová, jmenuje se to jinak, ale nevzpomenu si. Ale půjdu dneska kolem, tak se podívám jestli fungují i v sobotu.

  28. Hurá SCUK! Som za 28.3. a chlebíčky!

  29. „hehehe, prosíme si jeden hermelínový chlebíček a deset vidliček!“

    A trebárs to niektorá z chlebíčkární hneď po našom vpáde zatelefonuje do Novy a to zas bude mediálny poprask „Krize vrcholí! Lidé už kupují tradiční chlebíčky na sdílení!“ ;-))

  30. To abychom se patřičně oblékli! :-)))

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.