SCUK # 5 RSS

Štítky: ,

81 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Jé, ráda bych se k vám přidala, můžu? Ale nemám Prestige a ani tepláky v pravém slova smyslu :(

  2. zufanka:

    jasné, že můžeš. co můžeš – MUSÍŠ! :D

  3. Tak co? Sobota platí? V kolik a kde?

  4. platí, sem akorát na horách, tak mám omezenou plánovací kapacitu :) navrhuji sejít se v 10 v centru u PAUKERTA!

    všichni oká? kdo má po cestě okrajové chlebíčkárny hlašte, já se pokusím nabrat ěnco na praze 7 :)

  5. Za mě oká. Pojedu devítkou z Plzeňský, tak jestli někoho napadá, co bych mohla cestou pobrat, ale o ničem osobně nevím.

  6. Paukert na Národní, že jo?
    65: Taky pojedu tím směrem. Napadla mě jen Paneria na Újezdě, ale nevím, jestli dělají chlebíčky.

  7. OK, naberu něco u nás na pankráci.
    ještě dotaz: jaké chlebíčky? neomezíme to třeba na cca 5 druhů? nebo je to jedno, kolik?
    aby v tom nebyl hockeyyyy

  8. Cestou se stavím na Palmovce a vezmu nějaký vzorky. Taky myslím, že by bylo lepší dohodnout se na nějakých druzích.

  9. Palmovka – tedy Libeřské pekařství a lahůdkářství? Dnes jsem koukala, že mají chlebíčky a otevřeno i o víkendu :)
    Je to u zastávky tram. 8, myslim, rozhodne smerem Balabenka.

  10. Ano, ano, lahůdky u tramvajové zastávky.

  11. Já bych se stavila pro chlebíčky v Goodness (na Flóře). Nedomluvíme se tedy na nějakém určitém druhu?

  12. tak jen rychle potvrzuji, zítra (sobota) v 10 u Paukerta :) byl jsem týden mimo, tak doufám že jste na to nezapomněili! :D

  13. 72: nezapoměli, ale bohužel, jedu do Tábora a nestíhal bych to.

  14. Ja dorazím, jestli se vyhrabu z postele, stejně mě sobotní dopoledne doma vždycky akorát naštvou:) Ale asi nezvládnu donést žádný vzorek, je to podmínka?

  15. Domluvíme nějaké konkrétní druhy nebo bude volný výběr?
    74. vzorky se dají koupit i u Paukerta. :-)
    73. škoda, Kytko, škoda!

  16. Pivli, jsem trubka, tak to je ok:)

  17. vzorky s sebou nemusí být, nakoupíme po cestě .) jako „brzdu“ beru origoš žitný aoc chlebik, co jsem přivezl ze švajcu :)

  18. Teda vy mi dáváte…nařizovat si na sobotu budíka ;-)

  19. ale budou chlebičky k snídani :))

  20. SCUK #5 uzavřen v rekordním počtu devíti účastníků, kteří chrabře prošli sedm chlebíčkáren :) report záhy. už teď ale můžete kouti nový scuk s pořadovým číslem 6 :)

  21. Bylo to parádní, stihli jsme úplně všechno. Nekončícím množstvím chlebíčků počínaje, přes maratónce, ochutnávkou v Cafe St. Tropez konče.
    Lehce OT:
    Všem, kteří by chtěli ochutnat pravé Miletínské modlitbičky tímto sděluji, že je prodávají na Staromáku na velikonočních trzích. Jsou originál od Erbenů z Miletína a jsou výborné!!!
    Lituji, že jsem koupila jen dvě, nestihla jsem je ani odfotit. Bude repete.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.