Passion Chocolat bude Café St. Tropez!!! RSS

Štítky: , , , , ,

10 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. tak už je to (skoro) tady :))

    kdo pravidelně slídí v pasáži U Nováků (vchod z Vodičkovy, před restaurací Jarmark), určitě už zaznamenal plakátky na nově pojmenované kavárně, kterou připravují manželé Musso!

    slibované otevření je na začátek února. podle ruchu a stavu rekonstrukce to ale nevypadá. stolečky, židle, dělníci i hormady vybavení jsou na místě…

    nezbývá, než se začít těšit! :)

    (kdo první odhalí skutečný den otevření, má u mě 1ks mini dortiku:)

  2. já je tam viděl, jak makají jako šroubci a říkám si odkud já ty lidi znám… na výsledek jsem maximálně zvědavý. mám to za rohem.

  3. makají, ale do „začátku února“ to podle mě nestihnout… začátek března sedí lépe. naví se mi zatímnepdoařilo odhalit, jeslti bude v místě i výrobna… zatím se mina to ty prosklené prostory moc nehodí. uvidíme! :)

  4. dnes jsem byl na obhlídce – interiér je už v podstatě ready, prostory jsou opradu obrovské ajde vidět veškeré pekařské a cukrářské vybavení – na místě tedy bude úplně kompletní výroba… časově to tipuji tak ještě 3 týdny :)

    info se změnilo i na webu:
    http://www.musso-praha.com/

    moc a moc držím palce a už se nemůlžu dočkat :) hrůůza :)

  5. Já byla dneska a už tam mají i velikonoční čokoládové zajíce a vajíčka, evidentně vyrobené na místě. Na jednom stolku byly květiny, na pracovní desce šlehačka ve spreji. Tak už, už, honem…

  6. samé dobré zprávy, tak třeba už příští týden? :) kdo tu bude první kdo ohlásí plný provoz? ;)

  7. DNES OTEVŘEENO!!!!

  8. A ozkoušeno!
    Doslova jsme je tam přepadli. Paráda!

  9. Ty jsi mááá levandulovááá… dobré to bylo, ňam!

  10. Můžete sem prosím někdo napsat otevírací dobu?

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.