SCUK #8 - Káva v sedmi podobách RSS

Štítky: , , , , ,

42 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. No a už se mi klube opar! To ty lžičky do vodičky!

  2. 31: tak to mě mrzí.. nešlo to všechno uplně podle plánu. a na příště už to nepodcením a zásobím se mohutnou zásobou malých kelímků a pytlem plastových lžiček… jinak to myslím nedáme. původně měl být společný jen cupping, ale přidala se ještě džezva a pěna… škoda no, neuhlídal jsem to všechno .)

  3. 32. Cuki, to je v pohodě! Vždy´t to byla super akce. I indukci jste přemohli!
    Já mám opary 10 měsíců v roce.

  4. Mrzí mne, že jsem se nemohla zúčastnit, ale čtvrtky a úterky mám franštinu, tak budu čekat zda to příště nenaplánujete třeba na nějaký pro mě vhodný den :-) Třeba ta horká čokoláda by mě fakt zajímala.

  5. 34: horkou čokoládu jsme nezkoušeli v rámci SCUKu, pro tu stačí do Al Cafeteira zajít v kterýkoliv vhodný den.

  6. 33. Jen tak orientačně, zkoušela jsi mastičku s acyclovirem?

  7. 33. Za ty roky (asi 20…), jsem acyklovirem ve všech podobách předávkovaná – včetně iinfuzní terapie. Takže ani vidět. Konopný olej, kosmínová mast. A na přetrpění atak EBV 2× do roka Isoprinosine.

  8. Pár fotek z akce zde:
    http://pivli.webovastranka.cz/…_Al_Cafetero

  9. Páni! Mokka konvička nad lihovým vařičem? Nalili jste do ní vodu převařenou, nebo studenou? A jak dlouho trvala příprava?

  10. 37: Tak to už zbejvaj jen modlitby …

  11. proudoveletadlo:

    to byla trochu improvizace (v kavárně totiž byla jen indukce) a taky se povedla až na druhý pokus, voda dovnitř samozřejmě už horká, příprava trvala úplně stejně jako nad plynovým sporákem :) ten kahan, co vidíte, je použitý z vaccum-potu

  12. To je pěkně ironické (použití ohně, kvůli instalaci moderní technologie), ale i hezké. Někdy to musím vyzkoušet :-)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.