Citronový krém RSS

Štítky: , , ,

10 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Jsem asi ve 2/3 procesu výroby vánočního cukroví. Většina je sladká, tak bych chtěla mít i jeden druh s trochu kontrastnější chutí – s citronovým krémem. Ale nevím, jak na něj.

    Hledala jsem inspiraci v kuchařce, kde je Lemon meringue pie (stručně řečeno křehké těsto, vysoká vrstva citronového krému a navrch sladký sníh), ale tam psali, že krém do dvou dnů změkne. A já bych potřebovala, aby vydržel aspoň jeden a půl týdne (v chladu).

    Máte někdo zkušenosti? Já to zatím vidím na máslový krém s přídavkem citronu, ale třeba máte někdo speciální recept. Díky!

  2. Akorát je nový post u Davisa Lebovitze na lemon curd. Pokud b byl problém s angličtinou, Vilemína taky podobný recept blogovala, myslím. Jinak Lemon curd je skvělý, a určitě v chladu vydrží. http://www.davidlebovitz.com/…on_curd.html

  3. Nordy!
    Ty nemáš lemon curd? To mi neříkej. :-))))
    V Anglii mají spoustu parádních, včetně organic. Třeba Duchy je skvělý.
    A výroba domácího není těžká. Párkrát jsem dělala (když došel kupovaný), někde mám recept, pokusím se ho najít.
    BTW: myslím, že Nordy s angličtinou problém mít nebude. ;-)

  4. Nemůžu ten svůj recept najít, v záloze mám jeden od jamieho, ten to zapéká jako moučník a pak tenhle:

    http://www.channel4.com/…ipe_p_1.html

    Nepoužívám mikrovlnku, šlehám to v páře.

  5. Lemon curd, v ČR u M+S, je výborný.

  6. 5. Není špatný, ale jsou lepší. Dá se koupit i u Robertsona.

  7. 6: Zkusím, mám to kousek.

  8. Tam mívali dva druhy, teď už myslím mají jen jeden.
    Nejlepší lemon curd, jaký se mi povedlo koupit, byl ten z Toweru, podle oblíbené receptury královny Alžběty. :-) A pak ten z řady Duchy organic.

  9. 2,3: Lemon curd mám, díky :o) Pivli odhadla si to. Ale ten kupovaný je právě dost sladký. Ale zkusím to domácí variantu od Jamieho a uberu trochu cukru. Děkuju!

  10. Jinak doporučuji z M&S nový lemon curd (vánoční nabídka), je ze sicilských citrusů a je výtečný!

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.