Coffee Dis-Loyalty Card RSS

Štítky: , ,

7 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Gwilym Davies [šikovný to barista] přišel s nápadem na Dis-Loyalty Card. Pokud si dáte v 8 vybraných kavárnách v Londýně kávu, Gwilym vám pak za odměnu připraví jednu zdarma.

    Přijde mi to jako výborný nápad na zviditelnění kaváren, kde dbají na správnou přípravu dobré kávy.

    Moje otázka zní:

    Našli byste 8 takových kaváren v Praze ?

    Nemusí jít jen o espresso, počítá se i překápko, french press atd.

    (více informací u Jamese Hoffmanna
    http://www.jimseven.com/…oyalty-card/)

  2. ne

  3. To jsem tak trochu čekal ..

    Tak jinak – našli byste 8 takových kaváren v ČR ?

  4. shaman:

    mě ten nedostatek kaváren u nás nepřijde tak tragický jako spíš to, že tady není na kavárenské scéně osobnost, která by se nebála poslat své hosty ke konkurenci… ;(

    do té doby podle mě ani nemá cenu takové kavárny hledat.

  5. pan Cuketka: u nás normálně zákazníky, když se zeptají, posíláme ke „konkurenci“, ale problém je že už jsou jen pouhá dvě místa v Praze, kam si dovolím poslat naše zákazníky.

  6. „Tak jinak – našli byste 8 takových kaváren v ČR ?“

    Bohuzel, ale taky ne … :(

    Ten napad Gwilyma je super, ale realny pouze v zemi, kde uz je trosku vyvinuta kavova kultura a scena. V Londyne jsou nektere fakt dobre kavarny a i kdyz jsou konkurenti, tak delaji hodne akci dohromady nebo se jinak podporuji.

    Stejny napad s dis-loyalty card ted dela i Mark Prince ve Vancouveru. Jarda to snad obejde a napise az bude mit cas …

  7. … Jarda bude mit cas velmi tezko… mozna v lete … …ale ted se pracuje na navsteve Markovo Laborky a trenink centra Ëlycsian, aneb dva best bonbonky ve Vanu… :D

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.