1. exkluzivně tady na diskuzním fóru dávám do placu 20 pozvánek na Scuk (http://www.scuk.cz).

    jaké jsou podmínky?

    1) napíšete si o pozvánku do tohoto vlákna

    1. musíte být registrovaný uživatel tady na blogu/fóru (registrace před 1.1.2010)
    2. a musíte mít v historii příspěvků alespoň jeden tip (recenzi, zážitek) na podnik, kde se dá jíst nebo dobře nakupovat :)

    prvních 20 lidí, kteří vyhoví, to má v kapse! ;)

  2. 1) Já bychsem s dovolením o jednu poprosila, hořím zvědavostí :D

    1. Juju
    2. tudle to bude horší, nejsu si jistá, jestli jsem něco doporučovala, vetšinou tu jen mlsně koukám…
  3. Tak já bych se také s dovolením přihlásila:-) Sice mám v historii převážně podniky, kde se dobře nejí/nenakupuje, ale snad se najde i něco kladného:-)

  4. Edit: Že by nakonec klapla i trojka :-) ?
    Začnu trojkou: jsem z města, kde by chtěl žít každý, bohužel. Cítím se diskriminovaný. Jediné, na co mohu napsat recenzi, tak leda na chcíplýho psa. Jinak 1) a 2) bych uměl. Počítají se i recenze, kam nechodit?

  5. jejej. tak to bych se tez prihlasila :)
    ad 1) prosim pekne prosim o pozvanku
    ad 2) splneno
    ad 3) Grune Woche veletrhova recenze by se pocitala?
    co na to pan Cuketka?

  6. 1) Sice nemám přesnou přestavu na co se hlásím (www.scuk.cz samozřejmě znám, ale už dost dlouho se tam nic nového neděje :-), což kontroluju skoro denně), ale zkusit se má všechnno, tak si prosím jednu pozvánku

    1. Splněno
    2. Tady trošku nevim, napsala jsem určitě pár tipů na to kde koupit dobrou čokoládu, ale k recenzi to má daleko, tak se nechám překvapit jestli to stačí
  7. Ad 1) Jsem na tom asi jako Martina68, ale jsem pro každou „špatnost“ :-))
    Ad 2) to by taky šlo
    Ad 3) taky nevím – nevím, asi to bude na hraně, doporučené thajské restaurace a nějaká ta knížka, ale za zkoušku nic nedám…

  8. bych se tedy taky hlásil tímto. ;o) snad splním.

  9. Tak ja se taky hlasim ;)

  10. Taky jsem velmi zvědavý a pozvánku mít chtěl bych :) Ovšem třetí bod jsem zřejmě v minulosti také nesplnil. Snad budou výjimky :)

  11. Pane Cuketko, první dva body splňuju jistě a co se třetího týče… počítá se třebas celé moje angažmá na SpottedByLocal­s.com/prague? :) nebo na onom serveru, co začíná na T. ? :D ale pokud to nepůjde, tak to samozřejmě pochopím… ;)

  12. Za zkoušku nic nedám, ráda bych byla mezi prvními „pionýry“ a tudíž ráda tímto také požádala o pozvánku. Jsem s vámi oficiálně teprve od 12.1.2010, ale pilně a neomylně sleduji již dlouho a jediný komentář podniku jsem umístila na fb – komentář k podniku Restaurant Dream, ve kterém jsme si náramně pochutnali. I nadále hodně slinících a věrných čtenářů přeje Blanche

  13. zadatel c. 13… to nezacina dobre ;)

  14. Pozvánka by mě moc potěšila :) Sice jsem doporučovala pouze na Facebooku tatarák, ale kdyby jedna třeba úplně čirou náhodou zbyla…:)

  15. well – ani já neplním podmínku číslo tři v rámci tohoto webu, ale myslím, že si ji zasloužím i tak ;) Ne? J.

  16. Hlásím se a myslím si, že splňuji…

  17. Ach jo, já jsem sice dělal recenzi na LDBB pod prague food festivalem, a pár postů, ale nebyl jsem registován, donutilo mně až tohle, ale nevím, zda to p. Cuketka vezme:-(

  18. walker:

    pokud jste v komentech nechával email, podle kterého si vás můžu spojit s novou registrací, tak třeba přimhouříme na Scuku očko ,)

  19. Také bych měla zájem o pozvánku.

  20. Taky bych se přihlásila, ale s tou trojkou nevím.

  21. Ďakujem vopred za pozvánečku ;-)

  22. skoda,uz jsem asi pozde:-) ale podminku c.3 stejne asi nesplnuju…:-)

  23. ja chci

  24. Prosim prosim o pozvanku :-) jsem verna ctenarka a obcasna prispevatelka jak zde, tak na facebooku :-) tesim se na novy projekt!

  25. klidně se tu ještě ozývejte, třeba počet pozvánek rozšíříme ;)

  26. Neviem presne, do čoho sa hlásim, ale hlásim sa (prosím o pozvánku:) A hrdo hlásim, že splňujem všetky tri podmienky… Teším teším:-)

  27. Já bych také chtěla .. prosím prosím smutně koukám .. tip jsem určitě dávala u slaniny :)

  28. Také se hlásím, ale co se týče bodu číslo 3, tak to jsem měla spíš antitip na Rybaříka:(

  29. Hlavne vubec nevim o co jde, jake vyhody nebo povinnosti to obnasi. :) Hamba mi, nebo ne?

  30. udělala jsem scuku něžnou reklamu na blogu ke kuřecímu masakru – to jsou body navíc, ne? :-))

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.