Druhé kolo pozvánek na Scuk! ;) RSS

Štítky: , ,

10 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Mám pro vás ještě jednu šanci k omrknutí Scuku před jeho ostrým uvedením do provozu. Tentokrát se bude rozdávat deset pozvánek pro všechny, kteří si poradí se záludným dotazníkem:

    https://spreadsheets.google.com/viewform?…

    Stejně jako minule platí, že mají přednost stálí a aktivní čtenáři blogu/fóra ;)

  2. Hmm, mám problém se tam dostat, zapomněla jsem heslo a neuložila si ho. Pomůžete?

  3. Pokus cislo 2 :) Musim holt vic psat a ne jen koukat (i kdyz o jidle jsem schopna mluvit neustale :D)
    Kdyby nahodou pane C., tak v te adrese nema byt gamil ale gmail :D

  4. Musim to vyplnovat? :D Neda se to nejak podmaznout?:) :P Ja totiz jen s tezi mohu odpovedet na vetsinu otazek, jedine na tu kde me nakrkli ci pobourili :) A co se tyce nakupu potravin tak krom drubeze a ryb maso nejim :D A ryby nakupuju samozrejme u toho nejlepsiho obchodnika s rybama :)

  5. několik pozvánek odesláno ;) všichni zvědavci a odvážlivci – klidně to ještě zkoušejte

    Lesha:

    jako provozovatel podniku, který je už teď na Scuku si budete muset stejně počkat na spuštění veřejné verze ;) náš kodex pro neveřejný prototyp je dost přísný :)

  6. Kurnik ja to napeti nevydrzim .......
    Mimochodem jaky byl tuňáček?:) Doufám, že spokojenost :)

  7. Už je asi pozdě, že ? :(

  8. helemese, pod odkazem na Scuk už se neukazují jen věty, ale epesní mapka :)

  9. Budu muset do příště vymyslet lepší odpovědi, ty stávající se asi panu Cuketkovi moc nezamlouvaly :)

  10. potatoe:

    moje vysvětlení máte v mailu ;)

    kami:

    taktak už se to pomali rýsuje ;)

    pro všechny:

    postupně se trousící zájemce o pozvánku nedomítnu ani teď ;) jestli máte zájem, šup tam s tim!

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.