Společná objednávka z Coffee Colective RSS

Štítky: ,

40 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Chystám objednávku z http://www.coffeecollective.dk/

    Prosím všechny, kdo mají zájem, ať napíšou do fóra. Kávy Objednávám pro plánovanou degustaci na první poloviunu dubna.

    (/klidně navrhněte další zdroje pro společnou objednávku)

    Díky ;)

  2. Já prosím 250g jejich espresso směsi, možná toho bude víc, kdyžtak ještě napíšu.

  3. Také bych poprosila, 250g Daterra Sweet Collection. Děkuju

  4. supr, prosím písněte alespoň orientačně do diskuze, co to bude.

    pak se vás stejně zepttám co to bude přesně a musíme se domluvit na penězích.

  5. 1. :Jestli tedy mohu, poprosila bych o 250g Kenyi – Kiawamururu
    a 250g Daterra Sweet Collection. Děkuji moc.
    Všímáš si, že fakt piju kafe, jo? ;-)

  6. 250 gr Espresso směs
    250 gr Daterra Sweet Collection

    Asi toho bude ale víc…musím říct příbuzenstvu :)

  7. potatoe:

    káva ale bude jen k vyzvednutí v praze, nebude to pro vás problém?

  8. Já bych si prosím pěkně objednala 250 gr Espresso a 250 gr Daterra Sweet Collection.
    děkuji

  9. Zeptám se, do kdy se musí objednat? Ještě by možná něco přibylo, ale s dotyčnými se setkám až v pondělí…

  10. Misa:
    objednávat asi až příští týden, ale aspoň orientačně potřebuju vědět kolik toho bude, od toho se bude odvíjet způsob jakým sse domluvíme na zaplacení a předávce

  11. 7. 24. dubna (nebo spíš 23.) nejspíš pojedu směr Ostrava na Ivančenu. Předpokládám, že to už bude pozdě, ale pokud ne, klidně se můžu ujmout role kurýra.

  12. To: pan Cuketka – V Praze budu 2.4 na školení a pak zase na konci měsíce, takže by to problém být rozhodně neměl…ale pokud by to Kytce :) nevadilo, tak klidně využiju i této možnosti. Záleží na přesném termínu dodání :)

  13. cekam na odpoved od Klause jestli uz jim prisla nova sklizen z Finca Vista Hermosa … pokud budete uz od CC neco objednavat, tak si tohle kafco rozhodne nenechte ujit!!

  14. 2-czech: díky za tip
    Pan Cuketka: prosím tedy ještě o 250g Finca Vista Hermosa k té espresso směsi. Děkuji

  15. Mohu se ještě přidat, nebo jsem to už prošvihnul?

  16. Take bych si vzal 250g Daterra Sweet Collection. Děkuji

  17. Ja bych bral 250g Finca Vista Hermosa a 250g Daterra Sweet Collection…
    Jinak cas od casu objednavam z http://www.hasbean.co.uk
    Kdyz objednam v PO… tak do CT mam kavu na stole. Dobrou zkusenost jsem udelal s bolivijskou Machacamarcou a brazilskou Cachoeira (to jeden nevymysli takove nazvy).

  18. Doufaje, že to ještě jde, bych vzal 250g La Esmeralda Special, 250g Finca Vista Hermosa, 250g Kiawamururu. Jak s penězi? Na účet? Nejlíp předem? Nepletulise? Děkuji.

  19. tak, objednávku tímto uzavírám, jdu pokoumat, jak nejlíp na to ;)

  20. Pokud bude zájem, mohu zajistit na degustaci kávy z pražírny Primacafe. Zatím ale nemám žádné info o plánované degustaci a protože nejsem z Prahy, bude možná pro mne trochu problém s termínem, dopravou event. vytížeností auta.
    Jde-li o degustaci pro malý zvaný okruh lidí ( a byl -li by samozřejmě zájem), pokusíl bych se pro vás vzorky poslat.
    Prosím alespoň o rámcové info, zda mám v tomhle směru něco podniknout.
    P.S: opravdu nejsem dealer Primacafe, pouze jejich nadšený zákazník.

  21. Pane Cuketko, jak to výhledově vypadá s objednávkou a zároveň platbou ?

  22. Ač nerad, musím stornovat mou objednávku 18. Počítal jsem s degustací na cca polovinu dubna, což je za chvilku, a termín zatím není znám. Později bych už měl problém se do Prahy vypravit a nechci otravovat se cestou na poštu (bohužel jinou možnost vyzvednutí zásilky už nemám). Každopádně díky za ochotu a inspiraci. Geishu objednám přímo na mou adresu, už jsem ji měl možnost dříve vyzkoušet a mohu vřele doporučit.
    Přeji hezké kávové zážitky.

  23. Opravuji překlep " se cestou" na „s cestou“. Čili nechci nikoho otravovat s cestou a stáním a placením a vůbec s milou poštovní atmosférou. Tož tak!

  24. mill: OK

    all: toku jsem zapsal, ale už zítra objednávám, penízky předem po vás chtít nebudu, kávu vám asi nechám oproti penězům v nějaké pražské kavárně (ještě upřesním), kdo nebude moci, domluvíme se jinak

  25. 24. jupííí, těšííím! ;-)

  26. Nejake novinky?

  27. Taky bych se přimluvila za nějaké podrobnější info…

  28. Snad to neposilaji letecky. Abyste na to dlouho necekali…

  29. Pane Cuketko, tak jak to vypadá ?! Stačí mi přibližně, kdy v květnu uvidíme ty voňavé balíčky

  30. Pane Cuketko, tak jak to vypadá ?! Stačí mi přibližně, kdy v květnu uvidíme ty voňavé balíčky

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.