Kávová degustace RSS

Štítky: , ,

16 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Rád bych vás všechny pozval na malou improvizovanou degustaci kávy v kavárně Al Cafetero (alcafetero.cz), příští úterý 18. května od 19 hodin.

    Dal jsem pro vás dohromady moc zajímavé vzorky ze zahraničních pražíren Coffee Collective a Square Mile Roasters + něco málo z pražských pražíren. K vidění budou i různé „mašinky“ pro přípravu kávy na doma (pokud máte něco zajímavého vezměte s sebou a pochlubte se!) – budete si je moct prohlédnout, osahat, ochutnat.

    Vzhledem k ceně vzorků bude i tentokrát vstupné: 100 Kč

    Vzhledem k omezené kapacitě (cca 20 míst) se prosím zaregistrujte předem. Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Úspěšnou registraci a volné místo vám potvrdím na e-mail:

    https://spreadsheets.google.com/viewform?…

  2. Tak uvidíme, zda se vejdeme.
    Neobvyklou mašinku mám akorát stoletý mlýnek na kávu :))) Si myslim, že už ho dneska moc lidí nepoužívá, leda tak ve skanzenu :) Ale s tím teda díru do světa neudělám, takže holt nemám co vzít s sebou :)

  3. A ještě trochu podráždím vzorky:

    CC (coffee collective, dánsko) Idido – Yerga Cheffe, Aricha microlot
    CC Espresso
    CC Hacienda La Esmeralda SPecial
    CC Finca Vista Hermosa
    Square mile – spring espresso
    SM – Progresso huila – singel estate espresso
    SM – Colonia San Juan single est. esp.

    …a další ;))

    – 2 druhy keramických ručních mlýnků

    • Aeropress
    • Twist mypressi
    • Varianta Chemexu
    • Drip
    • French press
  4. Kdyby jel někdo z JM, nejraději z Brna, rád se přidám. Nerad bych samotný pálil naftu a juchal po milované D1.
    Mohl bych vzít vzorky od Primacafe.

  5. No snad mě to zaregistrovalo. Zkusil bych vzít s sebou Zassenhause :-)

  6. tak snad jsem to odeslala správně:-) 2. mám jen celokovový mlýnek od nějakých turků, je moc fajn, jen asi není hoden.. takové události.

  7. jen abych vyjasnil – brát něco s sebou není vůbec povinné ;)

    a místa stále jsou!

  8. ja to myslela spíš tak, že.. no nevím:-) kdy kdyžtak přijde případný potvrzovací mail? jsem teď do úterý trochu předzkouškově vystresovaná, tak mne omluvte, a možná jsem to nezadala správně a božínku božíčku, panenko skákavá; uklidni se, ty hysterko, to bude dobrý.

  9. 8: Mě přišel ve 21:35 (-:
    Už se těším.

  10. 9. Mne uz taky prisel, jsem stastna, srdce si odfouklo atakdale, též se těším. snad nevadí, že nejsem žádným znalcem?:-)

  11. 10: Vy jste ještě nikdy nebyla na žádné cuketkoakci? Neznalectví tam nikomu nevadí, třeba já se tam chodím hlavně pobavit a něco si vyzkoušet a dozvědět se a myslím, že v tom zdaleka nejsem sám. Rozhodně se předtím doma nešprtám co nejvíce informací o tématu akce a nebojím se zkoušení (-:

  12. bohužel ne, vždycky mi to nějak unikne. a šprtání – to vážně nehrozí, neumím se učit ani to, co mám:-) takže nashledanou:-)

  13. pro info: posledních pár míst je ještě volných (v řádech jenotek), tak kdo ještě váhá, zaregistrujte se ;)

  14. Děkujeme, bylo to fajn :)

  15. Díky všem, co přišli, já se překávil docela slušně ;)) Jeslti máte někdo fotky, prosím pěkně do mailu… ;)

  16. No, teda měla jsem voči jak Hurvínek a do půl jedné jsem tu čučela :) http://fotoalba.centrum.cz/photo.php?…

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.