Hledám posilu

Baví tě jídlo, fotíš, píšeš? Pro připravované i stávající projekty Cuketka.cz hledám nové posily do týmu. Pohodová práce z domu, fajn přivýdělek i možnost nakouknout pod cuketčí pokličku... ;)

Koho hledám?

Samostatného tvůrce, který si poradí s výrobou digitálního obsahu podle zadání. Od vaření, přes styling a focení až k postprodukci. Schopnost práce s textem, základy grafiky a zájem o jídlo do hloubky se budou určitě hodit. Základem jsou ale fotky pro web a sociální sítě.

Práce je časově flexibilní, podle dohodnutých termínů a dá se dělat v pohodě z domova. Možnost občasné schůzky v Praze je výhodou, ale není nezbytně nutná. Objem práce závisí od aktuálního stavu projektů a v průběhu roku se bude měnit. Odměna je vždy dohodou a podle náročnosti konkrétního úkolu.

Většinou se bude jednat o práci na obsahových speciálech (např. Prkýnko.cz), receptech, videích i příprava podkladů pro sociální sítě.

Zajímá tě víc?

Pošli mi krátké shrnutí toho co umíš a proč by tě práce bavila. Přidej prosím i ukázku vytvořeného obsahu z poslední doby (např. recepty s fotkou, série surovinových/postupových fotek, nebo klidně i vydařené fotky pro sociální sítě). Adresa je [email protected]! :)