Zápisník

pana Cuketky

Mr. Hot Dog

4 návštěvy

Hot dogy, chilli, burgery, wafle – klasický americký streetfood v malém bistru na Letné. Připravované otevření v květnu 2015.

Kamenická 24, Praha 7 Web facebook.com Recenze scuk.cz

Mr. Hot Dog

Baví mě to tu čím dál víc a za nový Reuben Dog (95 Kč) mají ode mě extra pochvalu. Hovězí párek, zelí, sýr, cibulka a dresink. Všechno vyvážené na milimetr přesně – šťavnatost, tučnost, kyselost a do toho pořádná chuť hovězího. Moc mi chutnalo i jejich pečivo (IMO nejlepší hot dog bun v Praze).

Pokud nechcete až přes řeku do Koblihy na Reuben sendvič, tak tohle je ve stejném ranku. Navíc s pěkně svižnou a vždy dobře naladěnou obsluhou.

Omluva za chybějící foto, nějak jsem se do toho tragicky rychle zahryznul.

9. březen 2017 16:03:16 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Mr. Hot Dog

Přijde mi to tady pořád lepší a lepší. Strašně fajn poměr cena/výkon a hotdogy pěkně vyladěné. Na obrázku New York dog (89 Kč) s karamalizovanou cibulkou a slaninou. Mazecoň! :)

28. červenec 2016 00:07:00 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Mr. Hot Dog

Druhá návštěva a furt dobrý. Jsou děsně milí a mají pěkně vyladěné chutě. Supr pečivo, párky i všechno okolo a to v cenách pod stovku. Dnes konečně i s obrázkem. Jediný mínus – snad jen hranolky. Ty bych si dával jen v opravdové nouzi.

4. červenec 2015 17:07:14 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Mr. Hot Dog

Spokojená návštěva. Pořídil jsem si jen hodně blbé fotky, tak jen velmi stručně. Při příští návštěvě napravím a vezmu to víc do detailu.

Ochutnal jsem jejich Chicago style hotdog, který je s párkem ze 100 % hovězího masa (dodává Ambiente). Mají na míru upečenou a podle mě i dost povedenou žemli – měkká, kyprá, nedrolí se a je přiměřeně nasládlá. K párku je ještě okurkový relish, cibulka, rajče a salát.

Chuťově skvělé, jen tomu trochu vázla kompozice a půlka kondimentů mi při jídle popadala na tácek (je tam toho prostě moc a na velké kusy). Jinak je ale hot dog příjemně vyvážený, šťavnatý a nemáte pocit, že byste byli zaplácnutí suchým rohlíkem (který v klasické české verzi vždycky naschvál přebývá).

Zatím jsem se do nových pražských podniků nijak zásadně nepouštěl, takže ještě nemám pořádné srovnání. Tohle mě ale docela bavilo.

Příště toho naberu víc a ve více lidech. Plus tedy určitě ještě obejdu Hot God a Mad Dog.

12. červen 2015 16:06:01 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku