Cuketka do kuchyně

Jste blázni do vaření, milujete krásné věci do kuchyně a sledujete pana Cuketku? Teď se vám možná splní jedno přání. Jeho nová kuchyňská značka Cuketka do kuchyně se právě představuje!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Produkty

Úžasné materiály, propracovaný design a poctivé zpracování. Všechno v malých sériích a pod dohledem pana Cuketky. Každý kus dostává maximum péče a pozornosti. To celé s jediným cílem: aby vám věci při vaření udělaly co největší radost. 

Prkénko velké

Kuchyňské prkénko ze sedmi dílů  třešňového dřeva. Bytelné a krásné. Spousta místa na práci. Kresba dřeva zvýrazněná lněným olejem. 

VÍCE O PRODUKTU

Prkénko „70“

Malý truhlářský zázrak. Sedmdesát dílů z čelního třešňového dřeva. Velkorysý prostor pro práci. Povrch dřeva citlivý vůči ostrým čepelím.

VÍCE O PRODUKTU

Prkénko mini

Je malé, ale všestranné. Kuchyňské prkénko z pečlivě vybraného kusu dřeva. Na drobné krájení i servírování. Stále po ruce a vždy k službám!

VÍCE O PRODUKTU

Které vybrat?

Nejlépe všechna! Prkénko velké se hodí obzvlášť pro práci se zeleninou. Pro všechny drobné práce a servírování ho doplňte prkénkem mini. Prkénko „70“ je nejbytelnější a moc dobře se na něm porcuje maso.

Přečtěte si více informací o výrobě a údržbě prkének.

Tvůrci

Dřevo, porcelán nebo sklo. Každý materiál vyžaduje um a zkušenosti. Pan Cuketka oslovuje zkušené profesionály z různých odvětví. Všechny výrobky pak s nimi provází od prvního návrhu až po dokončení. 

Aktuální kolekci kuchyňských prkének zajišťuje Matějova dílna v Telči. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA