Forma na bábovku RSS

Štítky: , ,

41 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. ↪ 30 vlasta1234: Též mluvím z vlastní zkušenosti. Nakupovala jsem na hrnčířských trzích v Berouně.

  2. Jen tak na okraj, forma na bábovku je dalším zajímavým významovým posunem, cituji:
    U Jungmanna bábovka je ještě toliko „pekáč na báby“, nikoli pečivo samo…
     http://nase-rec.ujc.cas.cz/archiv.php?…

    Pro milovníky štíhlé linie z téhož dokumentu doporučuji úšelo, varianta z Doubrav.

  3. ↪ 31 Lucianka: ano,hrnčířské trhy jsou zhouba,moc ráda obcházím a když odcházím pouze s jedním hrnkem,považuji to za své osobní vítězství.Berou­n,Kunštát,Domaž­lice,Veselý kopec,…nelze navštívit vše-bohudík.

  4. Krásné formy na pečení mají tady: http://www.arde.cz/…my-na-peceni

  5. Já mám teď nově dobrou zkušenost z teflonovou formou od Tefalu. Dostala jsem ji jako kdárek, moc jsem jí nevěřila, protože s vyklápěním jsem vždy bojovala, ale s touhle je to fakt pohoda. Pro jistotu ji vymazávám a lehce vysypávám a po upečení po 10min jde ven úplně sama.

  6. Mám plechovou formu, zevnitř poteflovanou (značku nevím, dostala jsem ji od babičky, protože ji nepoužívala), vymázávám máslem a vysypávám strouhankou a vyklápí se úplně sama. Formu na muffiny mám v podobném provedení z obyč kuchyňských potřeb; když nepoužiju košíčky, je to za trest, protože se přilepí dnem. Takže je buď musím vydělávat ještě úplně horké, nebo po zchladnutí dloubat a odlepovat lžící. Ale košíčky to řeší a formu stačí jen decentně přeumýt:-)

  7. mám nejraději staré plechové a keramické, silikon mi nevyhovuje nejen kvůli pachu, jinak vede teplo a prostě mi nesedí, jsem staromilec

  8. Minulý víkend jsem na půdě našla smaltovanou formu po babičce a včera ji vyzkoušela. Naprostá paráda, bábovka vyjela jak střela, přestože uvnitř formy už byly nějaké otluky :o)

  9. potřebuju poradit! zase mi bábovka nevyběhla, mě prostě bábovky nejdou! máslo jsem utřela s cukrem, vajca vyšlehala do pěny, trouba na 160, a zase prd!

  10. ↪ 39 Vanda: Mám blbuvzdocný recept na bábovku, nic z toho co píšete nedělám a jediný problém je, že mi občas nevypadnou z formy. Předehřívám troubu dostatečně dopředu a měřím podle hrníčku, nic víc.

  11. ↪ 40 Pavli: asi je to se mnou a bábovkou v háji! dorty, cukroví, muffiny, koláče… nic není problém, jen bábovka „zprcnutá“ :-(
    asi mě ten tvar nenávidí!

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.