Chuťový orgasmus RSS

Štítky: ,

59 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. U večeře jsem si vzpomněla na fórum; na pánev jsem hodila slaninku, řapíky mangoldu, zbytek rýže, vše podusila, přidala creme fraiche, no a orgasmus jak vyšitej ;-)))

  2. Včera jsem se vrátila z Barcelony, kde to byl téměř kontinuální chuťový orgasmus. Ryby, mořské plody, tapas rozličných druhů…člověk by se hned vrátil zpátky.

  3. Cutie: za pár už dní budu labužničit v La Rochelle; ryby, mořské potvory, vše čerstvě vylovené a hned na trhu nakoupené, no už se těším ;-)

  4. Bali:

    a kdyby viděla ty fotky, které tam Cutie nafotila!!!! uáááá :) no počkej, btrzy budpou venku :)

  5. Bali: Jéje, La Rochelle…závidím :-)

  6. Nejen, La Rochelle, ale hlavně naše základna na statku nedaleko Le Mans, jéjé, to budou dobroty, pěkně domácí!
    Cuketidlo, jako obvykle, očekávej jedlou čumkartu ;-)
    FOTKY? Už se na ně těším! Sem s nima!

  7. Bali a zabi stehynka by nebyla? Ze bychom se scukly na puli cesty?

  8. po delsim pustu(30–40dnu),kdy mam povoleno jen 1 veganske jidlo denne je pro me chutovym orgasmem cokoliv s masem…mam takovy zvyk-posledni noc pustu dam delat hovezi vyvar a kdyz pak prijdu po msi domu,to je neco…to se neda popsat…ale i z nejakych nemasovych jidle mam tyhle stavy-treba dusena cizrna s rajcaty a cernymi olivami..... nebo dobre prolezely tahnouci se hermelin s chilli a cesnekem…

  9. Akichita:

    majngot to jsou stavy. opravdu to děláte dobrovolně? ;)))

    Bali:

    já,ty tvé výlety závidím… už jen ty fotošky jsou vždycky dokonalé!! :)

  10. ad 38: A to se pravoslavní během postního období mohou najíst jen jednou do syta? Katolická církev toto nazývá přísným postem a závazně se to má praktikovat jen 2× ročně;-)
    ad téma: Mně se podlamují kolena z kozích výrobků, z toho, co jsem ochutnala, miluju vše snad krom obyč. mléka, to mě nijak neuchvátilo.Zažívám u nich všechny tři stavy – stav I u jogurtu a kefíru, kdy několik dní obcházím lednici a pak prstem 5 minut vylizuju obal. Stav II u všech možných sýrů, které stále objevuji a stav III jsem zažila u nápoje se syrovátkou a moštem, který mě odpuzovala už smradem, ale dnes musím říct, že je to dobrota, i když jsem si musela zvyknout.

  11. Hm, dostala jsem dnes balení mléčných lnek a tedy musím říci, že jsem nečekala tak skvělý chu´tový požitek. Já oplatky a sušenky prakticky nekupuji, snad krm Mily a občas polomáčené – jako vzpomínku na dětství (Mila chtná stejně, ale polomáčené se o dost pohoršily) -takže milé překvápko a chvíli i chuťový orgasmus. :-)

  12. Mě nejspolehlivěji dostane syrová/sušená šunka, to je téměř na jistotu.

  13. 3 – 8: Pane Cuketko, nezapomněl jste na nás s tím článkem o úžasné šlehačce? Nebo jsem špatně hledala?

  14. zapomněl :) furt ji tu doma jím a nikomu nedám!!!! :))

  15. Pan Cuketka nám tají lahodnou šlehačku?! Miluju šlehačku :-)) Sem s ní!!!

  16. Pan Cuketka nám s podzimem nějak vlčí!!!
    ;-)))

  17. Asi dozrál … :D

  18. Chuťový orgasmus? Rybí polífka o Štědrým večeru – ta atmosféra, jedinečnost maminčinýho receptu (no jo no, jsem o Vánocích u rodičů ale to protože mě to udržuje dítětem), perfektní propojení zeleniny a rybího masa s jikrama… uááá! Pak taky prdelačka – spousta pepře a bylinek, jediná polífka ve který snesu kroupy. Jo a čerstvej rohlík s máslem a plnotučným mlíkem – jednoduché, geniální! Těžko si takový orgasmus nedopřávat každý den ;)

  19. Cuketko!!!! Co ta šlehačka?

  20. Nechci se opakovat po Pivli, ale Cuketko!!!! Co ta šlehačka?

  21. z věcí obyčejných, které ovšem běžně nejím: dobrý čerstvý rohlík s plátkem šunky

    z věcí neobyčejných: čokoládovo-čokoládové cokoliv – (těch věcí s opravdu superkvalitní čokoládou jsem zase tolik neměla, ale vždycky to byl orgasmický zážitek)

  22. tři kila čokoládových figurek orion! :)

  23. Cuketka: brrrrrr!:-(

  24. 52, 53: Přidávám se k Pivli – za celé vánoce jsem ještě neviděl ani jednu čokoládovou figurku Orion a jsem za to rád. (-:

  25. Ohrazuji se proti použití slovíčka čokoládová ve spojení figurka Orion. To vidělo čokoládu z Pendolína!!!
    Naštěstí už léta kolekce nemáme (v dobách mého dětství se fasovaly v práci, vždy kolekce na dítě), nejlepší byla stejně krabice želé koleček (některá politá ?čokoládou) nebo „lanýžky“. O figurky nikdo nestál.
    Kolekce by se na našem stromku, ozdobeném slámovými a dřevěnými ozdobami spolu s červenými mašličkami (když je dobrý rok tak i maličkými panenskými jablíčky) vyjímala poněkud nepatřičně.
    Figurky jsou nedobré, ale proti gustu žádný dišputát! :-)))

  26. já právě fasuji stále na dítě (to jako já) od babiček :) a furt je likviduju s brutální rychlsotí. njn geny a imprimting prostředí :))) nedáí se tomu vyhnout!!!!!

  27. Cuketka zavislej na figurkách Orion?
    A nejsi jejich agent?
    Chichi…fasuňk na dítě. :-)))

  28. závislej to přímo ne, ale když se přede mě postaví taková ta kolekce, tak za chvilku už není no :) ale jenom ty dutý. ostatní ne e .)

  29. 59. Je pravda, že ty dutý jsou z toho ještě nejmenší zlo, ale stejně to má příliš nízkej obsah kakaa. Jsem rád, že to nikdo z rodiny na nikoho nefasuje.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.