Vietnamská jídla doma RSS

Štítky: , , , ,

60 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Mohla bych se jeste pridat nebo uz jsem moc opozdena? Pho bych rada umela. Btw. nekde jsem cetla, ze se to vyslovuje jako „fu“ – nemate tuseni, co je na tom pravdy?

  2. Navrhuju udělat první večer závitky – smažené i nesmažené (ideální teď na léto ;o)). Pho a jiné nudlovité polévky i necháme na další večer, ať to nemáme tématicky tak rozdrobené, co říkáte?

    Určitě si můžeme povědět něco o jídelní kultuře, zvycích apod. Pro navození autentičnosti vietnamských zvyků můžeme „stolovat“ na zemi :-P

  3. Thuy Duong – nemáte kamarády v Brně?

  4. Myval: zatím jen plánujeme, ještě nemáme domluveno nic konrétního. Určitě pak dáme vědět, kdyby se něco konalo ;o) jinak, ani „fu“ není úplně správné. Jestli se potkáme, naučím vás to vyslovovat správně :o) vietnamština se nezdá, ale na výslovnost je opravdu těžká..

    Michal Sänger – pár kamarádů tam mám. Na co byste se chtěl zeptat?

  5. Thuy Duong – na milión věcí! :-) Můžete mi poslat mail a probrali bychom to tam? michal.sanger@gmail.com

  6. ↪ 34 Thuy Duong: dekuju moc za odpoved a tesim se :-)

  7. Taky se hlásím… o vietnamskou kuchyni se už zajímám už asi 15 let, ještě z dob studií v Marseille, kde žije početná vietnamská komunita… nesmažené závitky jsem objevila právě tam – mňam! budu sledovat vývoj událostí na tomhle vláknu…

  8. a já jako phó a bunčomaniak taky:)

  9. bych se s dovolenim take pridal.

  10. Platí ten termín 8/7 večer?

  11. Ondro, jeste maly moment, dam vedet dnes :)

  12. Taky bych se bývala přidala, kdyby bylo možno, ale ten termín budu mimo :(. Nebude se opakovat?

  13. On už je nějakej termín? Ráda bych se zúčastnila.

  14. Taky o ničem nevím a ráda bych se přidala.

  15. ↪ 44 Cherry: jsem na tom úplně stejně, pomoc prosím, termín je pevně stanoven? je možné se přidat?

  16. Prosím, nepanikařit, termín ještě oficiálně není, ještě stále řešíme prostory. Počítal jsem, že to bude jisté už dnes, ale nakonec až zítra. Všem z tohoto vlákna pošlu odkaz na přihlášku na e-mail :)

  17. ↪ 46 pan Cuketka: Co Brno, tam nebude nic? Měla bych zájem.

  18. ↪ 46 pan Cuketka: Merci *

  19. Já to tady od začátku bedlivě sleduju, abych se stihl včas přihlásit a ono takhle :)

    Poslušně se hlásím taky do seznamu zájemců…

  20. ↪ 46 pan Cuketka: No, až to bude s termínem vypadat spíš ke druhé polovině prázdnin, může to proběhnout u nás.. Třeba příští pho-kolo, nebo tak něco..

  21. Sirnik by se také rád zapsal mezi potenciální zájemce…

  22. To jsem zas neco prokaucoval..a osmeho bych ani nemohl..kazdopadne az to bude mozne informujte o zdarech a nezdarech..proste o vsem :)

  23. taky jako rohlikvparku… rad dorazim priste

  24. I já bych s dovolením poprosil o sdělení, pokud byste cokoli o tomto tématu pořádali, chut' (na toto téma) mám vskutku velkou…

  25. taktéž bych prosila o informování, bude-li se pořádat opakování

  26. Já taky – a moc!

  27. Já mám taky zájem. Jak to vypadá s termínem a organizací?

  28. Já jen potvrzuji svůj neutuchající zájem o další kolo, červencový termín jsem prošvihla kvůli dovolené, tak doufám příště … :-)

  29. Mám už nějaké zkušenosti s polívkou i s přípravou mého oblíbeného bůnčku. Určitě bych se moc rád naučil dělat ty jejich skvěké nesmažené úžasně fresh závitky nebo se počádně zdokonalil v přípravě polívky. Hlásím se tedy také do kurzu.

  30. Kdyby se náhodou akce opakovala, chtěla bych být taky zapsána na seznam :) Díky moc.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.