Jak neumřít v noci hlady.....(?) RSS

Štítky: ,

35 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Po nocnim tahu nechavam vzdycky chvilku cekat taxik na krizovatce Veletrzni/Cechova. Je tu nonstop bistro a market, kde maji tepla kureci stehynka nalozena v barbeque nebo chilli marinade. Mimo to burgery, bramboraky a smazene syry samozrejme, ale ja si davam jen ta stehynka. Pripadne o kus dal je na Veletrzni restaurace na Paliance, kde vari celou, takze svickova ve 3 rano neni problem.

    Pozde v noci/rano toho clovek moc nevymysli ale tohle mi prijde lepsi nez junk food z Mekace na Florenci.

  2. ↪ 29 Krizik: off topic: já MW v kuchyni nemám, z toho důvodu, že mi jídlo ohřáté v MW nechutná. Víte já si myslím, že určitou vinu na tom, že některé nemoci se objevují už ve velmi raném věku „může“ vlastně medicína. Člověk s její pomocí má velkou šanci na uzdravení, ale špatné geny, které v sobě nosí přenáší dál. Dřív měl právo na život a potažmo na potomstvo jen ten nejsilnější .

  3. a ted si mile deti pohovirime o chemtrails.. :) teda kdyz nekdo da na diskusi pricetnych lidi odkaz na server osud.cz.. tak uz musi mit hodne blizky kontakt s Astarem Seranem… nebo minimalne s Jestirky.. :)

  4. ↪ 33 milos: neznám žádného Astara Serana ani žádné Jestirky. Jen jsem napsala svůj názor, že je podle mého lepší čerstvé jídlo v restauraci než ohřívaná konzerva či mražený polotovar v MW. A v té souvislosti mi vytanulo na mysli to, co jsem kdysi slyšela od té Čechokanaďanky, takže jsem zapátrala na netu, kde o škodlivosti MW píší, a našla jsem uvedený článek na severu osud.cz. O tomto serveru jinak vůbec nic nevím, nic jiného jsem na něm nečetla a nenavštěvuji jej. Mohla jsem dát odkaz na jakýkoliv jiný článek na netu na jiném serveru, třeba tady, jestli vás to uspokojí:
    http://www.koloidnemineraly.sk/?…
    (i se studiemi, jmény vědců apod., takže nic smyšleného).
    I já se považuji za příčetnou, byť možná ne tak vzdělanou jako vy, takže slova, která jste uvedl, Seran, Jestirky, chemtrails, mi nic neříkají. Mé vlastní zdravotní problémy, které jsem měla poté, co jsem se nuceně 10 let stravovala v zaměstnání výhradně ohřátým jídlem z MW (jiná možnost ve skladovém areálu uprostřed polí prostě nebyla) mne přivedla k zájmu o tuto problematiku. Jezte si každý co chcete, ohřívejte si to kde chcete, je mi to jedno. Ale jestli tady chcete uvádět, že jsem zřejmě nějaký nepříčetný exemplář, který náhodou zabloudil do společnosti příčetných lidí, tak to musím uvést na pravou míru, i když je to off topic. Bude snad pro všechny lepší se vrátit k tématu, ne? Takže Milosi, máte typ na nějaký podnik v Praze, kde se dá slušně najíst i ve večerních hodinách?

  5. on je trosku problem v tom.. ze na internetu se najde ledacos. napriklad tvrzeni.. ze nam mocni tohoto sveta davkuji vzduch.. a to prostrednictvim kanalu.. a pozna se to tak ze se z tech kanalu obcas kouri.. :)

    koloidnimineraly.. :-) no nic… ja proste nejsem ten spravny alternativec… a nechci byt vice zly nez je zdravo

    co se tyka nocni potravy v Praze /vecerni je snad dost ne?/… tak bohuzel.. nemohu slouzit. kdyz uz se nahodou nachazim po pulnoci ve meste… jsem natolik saturovan jidlem a pitim… ze nic dalsiho nepotrebuji /ehm.. spise mam problem kde to odlozit/

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.