Bio Zahrada - nový obchod a kavárna RSS

Štítky: , , , , , , , , ,

43 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Já šla nakonec spát někdy po půlnoci a pak teda spala jak zabitá a ráno zaspala :-)

  2. Bůh ví, co vám do toho kafe přidali … :D

  3. taky jsem usnul docela v pohode. jen o pul ctvrte jsem na zachod malem dobehnul, jak mi bylo hej…

  4. my , nic nepřidali :D … proces byl dle mého velmi transparentní … zrnka jste prohledli, po namletí očuchali, a ihned ochutnali … jen doplním, že jednu kávičku ze Rwandy jsme koupili a už se těšíme na aukci té kolumbijské … jeste jsme chtěli na konci dát hlasovat kdo u Vás vyhrál .. tedy když to vezmu podle původu .. Kolumbie nebo Rwanda … u mne to bylo 0 : 1 co vy?

  5. u me taky zvitezila Rwanda. nejvice mi chutnaly dve jejich nejvvyse hodnocene. naadhera…

  6. pro Pavli 6:
    Celozrnné pekařství u Míráku má stránky http://www.celozrnnepekarstvi.cz

    Je to v suterénu, po pravé straně v Korunní ulici hned před první křižovatkou a opravdu to stojí za návštěvu a za ochutnávku.

  7. Děkuju za připomenutí Bio Zahrady v článku o topinamburách (-ech?). Měli jsme schůzku v Cheers, takže jsem se tam konečně zašla podívat.
    Paní (zřejmě majitelka?) má drajv, takhle má vypadat správný obchodník! Omrkli jsme to tam, na tiskovky to může být úplně úžasné místo, zvlášť až bude i zahrádka. Já si odnesla zákusek, přítel kávu, oba navýsost spokojení:) Navíc jsem ověřila, že k wifi mají i zásuvky a zapsala jsem se do mailingu pro objednávání zeleniny a masa.
    Prostě kůl:))

  8. Jo a seděl tam nějaký pán u počítače hned u pultíku a stále se nám uchechtával, jestli to byl někdo odsud, nechť se přihlásí!:))

  9. kůl it iz! :D

    (ad pán – nehlaste se všichni, já to nebyl!!! :)

  10. vzdávám díky vašim zážitkům…marně jsem hledala místo na jarní vyměňovací večírek a ejhle – pan cuketka to ví lépe než já a nvíc to mám pět minut od domu! díky vám :-)

  11. Co je jarní vyměňovací večírek, že jsem tak zvědavá :-)?

  12. Příležitost jak si najarnit a provětrat šatník, potkat známé a neznámé tváře a jejich šatníky a dát si něco dobrého. Jak? Prohlédnete své skříně. Hloubkově. Vyberete věci, které by mohl nosit a mít rád někdo další. Vezměte je s sebou a vyměníte za jiné Vám do oka padnoucí věci. Všichni zúčastnění mají záruku, že se jejich šaty dostanou do dobrých rukou…tož tak.

  13. Blanca: To je fajn nápad, klidně bych se připojila, pokud je to není pro uzavřenou společnost.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.