Farmářské trhy - tipy, rady, varování RSS

Štítky: ,

38 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. ↪ 30 Moirain: dík za info, zkusím zjistit podrobnosti. náhodou přesný stánek, kde to bylo si nepamatujete?

  2. ↪ 31 pan Cuketka: bohužel nemohu sloužit

  3. ↪ 30 Moirain: Tak to je značně výstižné…

  4. Sice to není přímo záležitost související s trhy, ale nevím, kam jinam to vepsat – v sobotu na farmě Radonice budou jakési farmářské slavnosti s prodejem různých produktů – třeba by to někoho mohlo zajímat. Přinejmenším mají výborné mléko, to mám vyzkoušené.
    Podrobnosti nevím, zahlédla jsem jen plakát na zastávce.

  5. Konečně farmářské trhy i u nás: http://olivovakucharka.webgarden.cz/

  6. Dneska jsou až do 5 odpoledne farmářské trhy v Brně na Římském náměstí. Koupili jsme tam candáta, už se peče:-)

  7. Neustále jsem četl, jak jsou farmářské trhy na Jiřáku perfektní. Je to zvláštní, ale do dnešního dne jsem na nich nebyl. Dnes tedy první zkušenost. Můj osobní dojem byl dost jednoznačný – Náplavka je o třídu lepší!

  8. Já mám farmářské trhy rád. A neřeším nějaké věci, co řeší COI. Jakože dostanu o kousek méně. Nebo že mají hůř označené výrobky. Mě to nevadí. Však je to trh plný lidí s domácíimi výrobky. Nejsme někde v hypermarketu. jediné co mě mrzí, když někdo podvádí. že se pak Babišovo kuře prodává jako domácí atd.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.