Steaky - poraďte RSS

Štítky: , , , ,

48 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. a maj na to blio certifikát nebo jen tvrdí, že je to blio? ty dojnice na obrázku jsou krasavice, ale z nich ta svíčková asi nebude .o)

  2. Maj certifikát: http://www.mze.cz/….12.2007.xls

    Ty kravajzny na obrázku můžou být simentál – tedy masňačky. Jestli jsou to dojnice, nedokážu říct, bo nevidím na vemena.

  3. Tak já bych teda taky prispel. http://www.angus-aaa.cz/ uz sem to zkousel a bylo to dobry. Dovezou to 2× tydne na adresu, kterou zadate, libovolne mnozstvi. Ja jsem bral 6 stejku a 2 smesi na gulas a nebyl problem. Mimochodem, ty smesi na gulas jsou vyborne, jedna se sice zrejme o odrezky, ale gulas z toho byl paradni. Zadny pidi kusy,a le pekny kousky masa.

  4. 32: jasný jalovice, rozhodně Limuzíny – jednou jsem naháněl krávy z pastvy, tak to poznám ne!!!!! .o)

  5. 33: maso dobrý, ale kdyby jsi viděl Jatka Mostky, tak by tě tak chuť asi rychle přešla .o) občas od Milosu bereme telecí a vždy jsou krásně načesaní, zdraví a dobře rostlí klucíííí – teda než je zavraždíme .o)

  6. No a co Angus Steak Restaurant v Palladiu, přece? Ty se na hovězí fakt specializují, mají maso z vlastních farem a rib eye jsem tam měl epesní!

  7. Hydrogen:

    é, v palladiu myslim krachli, přesunulo se to o kousek vedel do celnice – millenium plaza, ale už to není fastfood ale restauace.

  8. No právě, je Angus Burger a Angus Steak Restaurant. Stejní majitelé, ale různé podniky. Burger byl taky skvělý, ale já měl na mysli tu restošku.

  9. no to je jasné, ale ona nějaká resturace od nich v palladiu zůstala?

  10. ad Argument restaurant
    Já jsem dostal informace, že kromě příšerně velkých cen je tam plno Rusů a prý to vypadá spíše jako prádelna špinavých peněz. Tak nevím, zda to mám prubnout a na něco tam zajít :-/

  11. já už byl dvakrát a žádného rusa jsem tam neviděl (jak se pozná vůbec a proš je to důležité?) ceny jsou vzhledem ke kvalitě v dost dobrém poměru. po dlouhé době jedna z mála restauací, kde uměli upravit maso… :)

  12. Chtěli jsme tam zajít v neděli, ale jedna kamarádka mi výše jmenované říkala. Prý chodí cvičit s paní, co bydlí někde poblíž a ta ji to takto říkala. Proto jsem se ptal. Ostatním účastníkům sešlosti se ceny zdály vysoké, tak jdeme do mexické (roh Dejvické a Václavkovy). Stejky budu muset prozkoumat sám a jindy. :(

  13. Bože, to vypadá, jako bych panu C. nevěřil a veřejně ho nařknul ze lži. :(((

  14. 41: takovej zcestovalej gastroturista a nepozná Rusa na první pohled? Tak to teda nevím nevím, já poznám Rusa, Ukrajince a Tatara na první pohled .o) Děvčata jsou zmalovaná ikdyž jdou kopat na pole brambory a pánové v teplákovkách nebo kožených paletech s vyhřezlým pupkem ne? .o)

  15. OT
    Nepleteš si to s taxikářema? ;-)
    /OT

  16. Zrovna jsme přemejšlel, kam se podělit se svým úlovkem…
    Dneska jsme koupili maso na vánoční roastbeef. Urugvajský nebo paragvajský volek, stáří třicet měsíců, cena za nízký roštěnec asi 450 korun/kg. Koupeno v http://www.ifcfood.cz. Ještě si při tom užijete srandu, protože člověk zodpovědný za prodej masa se jmenuje Prudič :)

    edit:
    ještě jsme našel na jejich webu seznam restaurací, kde se tohle maso dá ochutnat. Ta jména mluví sama za sebe:
    Hotel International, Brno
    Hotel Radisson SAS, Praha
    La Palais hotel, Praha
    Pension a restaurant U studny, Harrachov
    Prague Marriott hotel, Praha
    Restaurant Ambiente Brazileiro, Praha
    Restaurant Ambiente Clover, Liberec
    Restaurant Kolkovna, Praha
    Restaurant Láry-fáry, Praha
    Restaurant Magická zahrada, Praha
    Restaurant U lípy, Praha

    Dneska jsme to dal marinovat, neodolal jsem, ukrojil dva steaky a jak říkají v mém oblíbeném seriálu – to maso je tka úžasné, že byhc ho nejraději pomiloval a měl s ním děti :-)

    A českým angusem jsem měl smůlu, pražský obchod, který ho podle webu měl brát, už ho nebere. navíc se mit elefon z webových stránek hlásil jako neexistující, takže jsem šel do jihoamerického dobytka.

  17. Nějak mi nejde do hlavy, že tahle diskuze už 3 roky nemá žádný příspěvek… :o No tak to napravím jednou (včerejší) zkušeností:

    Můj nejnovější „objev“ je jedna poněkud zapadlá restaurace na Chodově: http://www.facebook.com/…386365751695

    Pořád tak trochu nevěřím tomu, že se ještě nějakému steaku podařilo překonat i vskutku delikátní gurmánské zážitky z některých výše jmenovaných restaurací (nebo např. z mého letitého favorita – Fragoly)… Navíc za velmi příjemnou cenu 220,–, která podle mě odpovídá lokalitě mimo centrum i dost fádnímu exteriéru restaurace; „steak z Chodova“ u mě ale předčil i mnohonásobně dražší „brášky“ z centra!

    Nejdřív jsem si myslel, že je to jenom mé nějaké chvilkové oblouznění, případně jsem měl jen „štěstí“, ale podle číšníka je restaurace svými steaky po cca roce fungování „vyhlášená“ – tedy asi jen mezi těmi, kdo o ní vědí :D

  18. jedno slovo: Cowboys :)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.