Jak se Vám líbí tv pořad Deník Dity P.? RSS

Štítky: , , , ,

47 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Propagace Deníku Dity P. už připomíná kobercový nálet :-) Teď v týdnu velký článek na 6 stránek v Magazínu MF Dnes a v pátek v Ona Dnes na internetu další článek:
     http://ona.idnes.cz/…recepty.aspx?…

    Jen mi moc hlava nebere, proč ty chudinky krkovičky mučí v troubě při 170°C celkem tři hodiny? Kdyby šlo o nějaké pomalé pečení při nízké teplotě, ale takhle?

  2. Asi jdu proti proudu, ale…
    Mě ten pořad vážně nevadí. Televize má vypínač (nebo ji lze přepnout jinam) a já jsem rád, za každý „nestudiový“ pořad o vaření.
    Ad „proč ty krkovičky mučí“ – první co mě napadá je otázka: máto to vyzkoušeno? Pokud ne, nevíte jak to může chutnat.
    Nemůžu si pomoci, ale je tady víc horších škvárů, které by si tu kritiku spíše zasloužily.

  3. ↪ 19 Krizik: Podívala jsem se na e-shop na ten porcelán. A teda, nechci paní Ditě křivdit, ale je to velká podoba s nabídkou e-shopu Bella Rose před dvěma lety, Skandinávská keramika s červeným nebo modrým dekorem obštepování nebo křížkovým stehem.

  4. Právě se na to dívám a je to děs :-( Ten její projev opravdu stojí za to. Věty typu „Tak to je boží.“ nemají chybu :-(

  5. Tak to je moc-viděla jsem poslední minutu-Dita oblečená jako selka dělala máslo a zakončila to větou „Tak teď už jsem vopravdová selka“…

  6. Viděla jsem kousek jednoho dílu, kde dělala vajíčkový salát s „mojí vychytávkou“ a použila pomazánkové máslo. Nato uvařila krupičnou kaši s kakaem a čokoládou a víc jsem jsem už nevydržela.

  7. ↪ 25 Madla81: Máš ve všem pravdu.
    Původně jsem se nechtěla do těchto debat ani zapojovat, ale poslední díl na rybách mě dostal.

  8. Tak jsem měla tu čest a na jeden díl jsem se podívala. Po sexu se to jmenovalo. Musím říct, že mě stálo hodně úsilí to dokoukat. Recepty by možná nebyly špatné, ale ten projev se nedá, takže poprvé a naposled. Zlatý na jazyk si šlapající Jamie.

  9. Doporučuju pustit si teď ČT24;)

  10. ↪ 39 kami: Pozdě. Co tam bylo?

  11. ↪ 40 Jap: Nevydržela jsem u toho, to se prostě nedalo. Dita P. tam odpovídala na nějaké dotazy diváků – neviděla jsem začátek, vůbec nevím, o co šlo. Ale peklo, zahlédla jsem zrovna stupidní plkání v odpověď na otázku „Prošla jste (otázka se vztahovala k pořadu Deník Dity P.) regulérním výběrovým řízením?“ Musela jsem to vypnout. Ale třeba někdo přežil nezlomen a napíše nám, jak to pokračovalo:)

  12. http://www.ceskatelevize.cz/…3-hyde-park/

    No..dá se to posouvat, ale vydržet to nejde.
    A napadlo mně, že vypadá jak matka Štiková!

  13. Neviděla jsem, ale vygooglila jsem, je to Hydepark:
    http://www.ceskatelevize.cz/…/13.12.2013/
    a já s tím nechci ztrácet čas, viděla jsem začátek a stačilo, ale ta odpověď na výběrové řízení by mne taky zajímala…

  14. Viděla jsem kousky tohohle Hyde parku a myslím, že moderátor byl z Dity hooodně nešťastný.....

  15. ↪ 44 velrybka: Videla jsem to stejne. Nesnasim trapne chvile a behem poradu (od ktereho jsem navic odbihala) jsem nekolikrat mela potrebu strcit hlavu pod deku a radsi nevidet, neslyset. Chudak moderator tam musel sedet az do konce.

  16. Tak jsem teď přeskočila začátek (úryvky z pořadů) a pořad shlédla. Na rozdíl od jiných ale mohu říci, že proti Ditě v Hydeparku nemohu říct nic špatného. Jak Dita mluví, to mi v běžném rozhovoru nevadí, vadí mi to právě v tom pořadu. I když v Hydeparku „vonikala“ podstatně méně, možná se již trošku kontroluje. Že by byl moderátor z Dity nešťastný, to mi taky nepřipadalo. Spíš mi přišlo, že pořad o vaření měl vést někdo, kdo má k vaření blízko. Nevím, zda má tento moderátor o vaření ponětí, mne tedy k úžasu dováděly spíš jeho otázky jako „jak se dnes nakupuje maso“ nebo „proč se váš pořad vysílal v hlavním vysílacím čase“? Přičemž ta první mi přišla celkem stupidní a na tu druhou mu logicky Dita nemohla odpovědět, protože o tom rozhoduje někdo jiný. Celkem mi přišlo, že zvláště než začaly chodit divácké otázky, nevěděl, nač se ptát, a i pak to vyplňoval takovou „vatou“. Myslím, že i Karel Šíp by měl zajímavější otázky :-) i když je mi jasné, že Hydepark je trošku jiný formát než Všechnopárty.

  17. Ale celkem mne šokovalo, že si v jednom díle za peníze daňových poplatníků udělala reklamu i na svoji vlastní svatbu (o tom se tam taky hovoří)… Česká televize, pořad o vaření ano, ale tohle už NEEÉÉÉÉ!!!

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.