Chodíte bruslit? :) RSS

Štítky: , ,

58 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. kazdopadne vyzkousim (pozde vecer) nebo o vik.
    Modrosede Salomony:-), pac autem nevim jakym tam budu.

  2. Modrošedé Salomony mám také :-) Zatím jezdím jen o víkendu, ale jakmile se prodlouží dení světlo, tak budu jezdit i v týdnu. I když to spíš jezdíme do Bráníka.

  3. jé to slyšim prvně takové trasy :) já sem staromilně věrný stromovce… musím se ale podívat, jak moc je to te´d rozkopané a kolik je na chodnících hlíny :(

  4. Stromovka je takova…divoka:-)

  5. z P6 je to trošku z ruky, ale pro nás co to máme 5 minut autem nebo 20 minut rychlou chůzí je to super. :o) Ale jinak pane C. je to cyklostezka, tak tama můžete aj kolo prohnat. :)

  6. Na Praze 6 je prý pěkná dráha na Ladronce, ale osobně nevyzkoušeno.

  7. Pavli: na Ladronce jsem bruslila asi nejvickrat, je to takova velika osmicka, ale dost uzka a rekla bych ze je tam nejvic urazu, jelikoz je tam velka koncentrace ,,novacku,, a do toho speedaru.. Je to spis takova ,,profidráha,,.

  8. 37: neděste mě, na in-linech budu stát poprvý a Ladronka je nejblíž od mého budoucího bydliště. (-:

  9. mě ladronka taky irituje, je to tam příliš nalajnovaný na mě :) to samý letná.

  10. Kytka: Ladronka má super povrch, ale pokud moc neumíte brusit, tak velký pozor, lehce vás tam někdo ,,smete,, právě díky malé šířce dráhy a trénujícím speedařům.. Takže si vychytejte čas, nejlepší asi víkend ráno-dopoledne…Ale posezení u restaurace je tam fajn:-)

  11. 40: uvidíme – na normálních bruslích umím dobře, inliny jsem holt sehnal až letos v zimě. Co se týče času, jsem flexibilní, takže mi nedělá problém třeba i všední den dopoledne…

  12. 41: tak to je idealni čas.. ledni a in-liny jsou rozdil, ale sportovec si poradí:-)

  13. Byla jsem včera a nikoho jsem nepotkala – Leo :-)? Jinak jsem úplně zapoměla na skvělý tip na brusle a to stezku Poděbrady-Nymburk! 10km tam a 10km zpět, zaparkujete na kraji Poděbrad, v Nymburce přes most a zpět :-) Krása!

  14. Pavli: jj, ta je super, ale myslim ze ted v dubnu tam bude jeste dost ,,bordelu,, – listi, vetvicky atd..
    V patek jsem dala Vysehrad – Zbraslav a bylo to fajn

  15. 43. nebyla jsem o víkendu v Praze, tak kolečka parkovala doma v chodbě. Ale zase jsem se byla podívat na poslední sníh. :o)
    V pátek jsem si byla zajezdit a překvapilo mne kolik tam bylo lidí. Asi měli všichni stejný nápad jako já a zdrhli z práce na brusle. :)

  16. 44. kdepak, v sobotu vyzkoušeno a bezchybné :-)
    43. a kdepak se lyžovalo o víkendu? Já jsem přemýšlela ještě o Velikonocích zkusit sníh, ale podmínky si myslím budou stále horší..

  17. 46. v Harrachově, ale sníh už byl hodně mokrý. Jestli bude takové nádherné počasí celý týden, tak do velikonoc už toho sněhu moc nebude. Myslím, že už to bude akorát na ty brusle nebo kola. Nebo pokud nebude foukat vítr, tak badminton. :)

  18. 47. A když bude foukat, tak pouštět draka :-)

  19. Tak jsem byl dneska poprvé jenom tady v Břežanech u baráku na půl hodinky a nadchlo mě to – připadá mi, že je to hodně podobné ledním, akorát člověku holt vibrujou nohy když sjede z asfaltu na zámkovou dlažbu. Možná, že ten rozdíl připadá větší ženám, zvyklým na ledu používat krasobruslařské brusle se zoubkama. Akorát prosím, kdybyste někdo někde narazili na super super velké chrániče na kolena, dejte mi vědět kde. Ty staré florbalové co mám jsou použitelné, ale bohužel dost vysoké a neprodyšné. (Běžné XL nákolenky mám – na lokty je ta velikost pro mě ideální, naopak mám levně k prodeji XL na zápěstí a na lokty, které nevyužiju)

  20. 49: Kytko, kde v Břežanech? Já jsem včera jezdila s twin kočárkem na Ladronce a dneska jsem zkusila u nás, ale nic moc, tedy…

  21. 50: jenom před barákem na tom kousku vedlejší asfaltky co vede od Podkovy k poli. Rozhodně to tam nestojí za plánování výletu, byla to jenom zkouška bruslí.

  22. Už je to zase tady! ;-) Na čem jste kdo řádil? Já na běžkách, v Praze.

  23. JOJO! ;) dnes běžky v šárce. mini okruh. původně jsem měl domluvený hokej ale odklízet těch 20cm sněhu z ledu na džbánu bybyla děsná facha. btw běžkářů v šárce dnes byla velká dromada, desítk.. všude možně ;) téměř alternativní realita

  24. Večer jsme nafoukli takové potvory kulaté s madly a ráno je před domem vyzkoušíme 8)))

  25. hlasim zamrzly Hamersky rybnik a nekolik uklizenych hokej. hristatek

  26. Brusle jsme kvůli nánoům sněhu na ledě taky nechali na hřebíků a sáhli po běžkách. Paráda * Kouzelné zimní království v krjině kocoura Mikeše :)

  27. Hamerský rybník se odklízí? My v sobotu večer sáňkovali u hostivařské přehrady a včera venčení sněžného psa :-)

  28. dnes ranní rozcvička na běžkách v šárce – od mekáče až dolů celým údolím se dá jet po chodníku, který je tak akorát na bruslení až k jenerálce na zastávku ;)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.