SCUK # 5 RSS

Štítky: ,

81 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Uplne to vidim – deset individui patricne oblecenych a s krabicovym vinem v ruce (pro dokresleni atmosfery) vejde do lahudkarstvi a hladove se vrhne ja 1 chlebicek :oD

  2. Tak jsem to zjistila :)
    Lahůdky Zemark VN42 (budova KB), otevřeno so 10–18.

  3. ok myslím že je jasno! :)

    TERMÍN – TÉMA:
    28.3. a chlebíčky!

    kuchařky nechte tentokrát doma :) spíš jen kdybyste ještě někdo narazil na zajímavé chlebíčkové místo. pokud je vzdálenější centrum dá se vyřešit tak , že ho na první lokaci někdo reprezentuje předem koupenými vzorky. kombinace běhací/sedací ;)

  4. 31. ano, vezměte si všici teplákovky,botasky a igelitky. Případně proužkované nákupní tašky. :-)

  5. A kdo nemá botasky, vezme si prestige. A kdo prestige nemá, půjde bos a bude nejvíc autentický:D

  6. 29: chlebíčky na sdílení ;-))

  7. 35. :-)))

  8. Ještě mají chlebíčky v Kotvě, dole v přízemí. V sobotu má Kotva od 10h. Stánek se jmenuje Algida Ice Cream & Fresh Bar http://www.od-kotva.cz/…/gastronomie.
    Pokud plánujete odpol výlet, tak bych se možná přidala, mohla bych mít hlídání.

  9. Terezka:

    myslím, že obecná shoda panuje na tom, že se sejdeme dopoledne, jako vždy ;) ať se nezaseká celá sobota :)

  10. Musíme dát nějaký mustr. jak že se třeba budou ochutnávat jen čtyři druhy chlebíčků, protože některé by se hromadně koštovaly blbě. Roastbeefové, s vejcem. No, nebo by se to fakt muselo pižlikat na kousíčky. :-)))

  11. mozne propojeni se sobotnim 1/2 marathonem. Kompenzace prisunu a odsunu energickych hodnot:-).

  12. Na fidloprčičky. Pokud tedy bude mít někdo s sebou frkodrťák,

  13. Pivli 40: Pokud to nebude nějak striktně dané a kolektiv to nepohorší, tak bych si koupila sobecky v každé chlebíčkárně jeden kus podle své chuti, protože spoustu druhů vůbec nejím.
    Matesh 41: Dobré upozornění s tím 1/2 marathonem – buď zvolit takovou trasu, abychom se vyhnuli davům nebo takovou, abychom ho zevnitř rozložili ;-)
    Pivli 42: Co to? To bude zas nějaká literatura, která mi uniká viď

  14. …abychom ho zevnitř rozložili ;-) … jsem pro – promíchat se davem s chlebíčky v rukou :-)

  15. 43: To co Pivli používá je z jedné vogonské básně. Vogonská poezie je mám dojem třetí nejhorší ve vesmíru.

  16. 45: Aha, tak to už se chytám, mě zmátl ten český překlad ;-)

  17. Jsem za rozložit 1/2 marathon zevnitř. Stačí pár rozmázlých chlebíčků na chodníku a rozložej (složej) se fffšichni.
    Ano, ano. Vogonská poezie. V angličtině jsem nečetla. V češtině kdysi dávno. Ještě za totáče. Nějakou záhadou u nás Stopař vyšel a nacházel se (stejně jako mnoho dalších lahůdek) v knihovně České pošty v Jindřišské. No a pak je tu filmová veze, pochopitelně. Celkem povedená.
    Tak bacha na to, plzné včely! :-)))

  18. 46.: tady to máš v originále:
    O freddled gruntbuggly thy micturations are to me
    As plured gabbleblochits on a lurgid bee.
    Groop, I implore thee my foonting turlingdromes.
    And hooptiously drangle me with crinkly bindlewurdles,
    Or I will rend thee in the gobberwarts with my blurlecruncheon, see if I don’t!

  19. A pro odborníky na welšštinu:
    O grwntbwgli ffredledig
    mae'th fictwriadau imi
    fel gabwl-blotsiau plyrdeledig ar wenynen lwrg.
    Grwpa, rwy'n crefu arnat ti, fy nhwrlindromydd ffwntiog.
    A drangla fi'n hwptiol, gyda bindl-gwerdloedd crinclus,
    neu fyddaf i'n dy ddryllio yn y goberwartiau gyda fy mlwrgwlgryntsion.
    Gwela os na fyddaf!

  20. Ja bych se taky pridala, pokud mi to vyjde. Jedna chlebickarna, pokud tu nebyla jiz zminena, je na Belehradsky, cca naproti Vom Fassu.

  21. Ale nejsem si jistá, zda funguje o víkendu? Mám pocit, že když jsem šla kolem (nakupujíc croissanty na scuk), měli zavřeno.

  22. Ano! Chlebíčky! Napadá mě chlebíčkárna v Londýnské, ale tam mají, myslím, v sobotu zavřeno.

  23. Bělehradská a Londýnská – to bude asi stejná firma Príma chlebíček. Na webovkách otevírací dobu nevidím, můžu se tam po cestě z práce zastavit a podívat.

  24. 52 + 53: Šla jsem včera kolem a na Bělehradské pracujou skutečně jen od Po do Pá :(

  25. Tak leda nakoupit den předem? Pracuji na I.P. Pavlova, tak to není problém :-)

  26. Pavli 55: máš na mysli tradiční české provedení „oschlý chlebíček“? :)

  27. Pavli:

    den dopředu určitě ne, u chlebíčkůl je hodně důležité to, jak moc mají rozmočenou veku – jak čerstvé byly připraveny :)

  28. 58: „Na pátém chlebíčku je salát zvaný vlašák, kdo ho sní po dvou dnech, tak to je vážně pašák. Protože pak začne ten svátek rock'n'rollu a kameny se valí, ze žlučníku dolů“ …
    Jinak cestou bych mohl koupit chlebíčky na Kačerově, hned u metra je tam chlebíčkárna.

  29. Můžu též po cestě juknout do Sparu, respektive do lahůdek před Sparem.
    V kolik a kde se sejdem? :-)))

  30. V Hloubětíně i na Palmovce by měli mít v sobotu dopo otevřeno. Můžu tedy přinést vzorky. Budou nějaké doporučené druhy nebo bude volný výběr?

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.