Volcano Restaurant RSS

Štítky: , , ,

35 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. pezzonovante:

    děkuji za férový přístup k věci. omluvu přijímám a stejně tak vaše vysvětlení. myslím, že jste zvolil asi nejlepší možné řešení celé situace. kéž by se takto zachovali i vaši kolegové z branže, kterým se tady na fóru stalo něco podobného.

  2. Muhehehe, to mi docela zvedlo náladu. Doufám, že jsou o hóóódně lepší kuchaři, než uživatelé PC, internetu a diskutéři na fórech. Možná někdy zajdu a doufám, že nedopadnu jako při poslední návštěvě Le Cafe Colonial, tedy jak sedláci u Waterloo :-((

    to pan Cé.
    Ono se to dá poznat nejen dle IP adres, ale i dle datumu registrace a počtu a kvalitě příspěvků. Když je někdo registrovaný dnes nebo včera a najednou chválí cosi nebo je registrovaný delší dobu, ale nikdy nijak nepřispěl, až nyní a podezřele pochvalně, je to podezřelé asi jako byla v Budulínkovi liška se sedlem na ocase. ;-)

  3. Zdenek:

    samozřejmě je to tak – noví členové a hned s prvním pochvalným příspěvkem si koledují. počet příspěvků i datum registrace je možno dohledat, když si u každého nicku kliknete na odkaz „Člen“ :)

  4. Mr. C. jel jsem okolo..tak si říkám zajedu: minirecenze a moje klasické brblání: chválím zřídka, ale o to to myslím od srdce, plic, sleziny, žaludku, míchy.. krátká návštěva.

    Příjezdová cesta: momentálně v rekonstrukci, takže se jede přes rodinné domky, malinko nepřehledné, chybí cedule, zavádějící je i častá značka slepé ulice. Až bude cesta (pro auta) doopravená, tak bezva, pozitivní je i to, že mají i venku stojany na kola, cyklotrasa A12 Hlubočepy – Stodůlky.

    Interiér: stylová záležitost, venku slunečníky, stolky a gril – plusové body, na teplý večer ideální, dnes byla zima, sedl jsem si dovnitř. Pominu mě nic neříkající pruhy stylu zebra v interiéru, je to kombinace černé a bílé, nicméně případné ochránce zvířat a barvoslepé nenadchne. Málo jasné osvětlení uvnitř, spíše intimní záležitost, o to víc rušivá je ta zebra (pro mě) Ale jinak velmi pěkné.

    Obsluha: obsluhuje mladý personál, ochotný. Poznámka pod čarou: u restaurace, kam by se Volcano chtělo jistě zařadit, by i provozní mohl být v košili a ne v bílém tričku (s límečkem) letmo přehozeným přes kalhoty ala lázeňský švihák.., ale třeba to byla vyjjímka. Příště, až půjdu v saku, tak tam bude v livreji, třeba :-)

    Prohlídl jsem si wellness centrum a šel si dát kávu, můj původní záměr. Kávovar Faema Emblema, káva Lavazza, maličko přepražená na můj vkus. Latté dobré, nenabídnuta voda, nj, se učit se učit se učit. Jídelní lístek přehledný, chválím u fitness pokrmů udané kalorie. Jednoduchý seznam jídel. Doporučen gril a taktéž ať si přijdu na polední menu, podává se až do 3 hodin.

    Jídlo: byl opět chválen gril, ale já šel na těstoviny, teda původně na kávu, ale když byla obsluha tak milá.. Objednáno: Tortellini plněné feta sýrem a bramborami v omáčce z bílého vína s prošutem a cuketou. Na zkrácení čekání přinesen talíř s pár olivami (řecké, trefil jsem se), celozrnným chlebem a Focaccia. Jelikož je poslední jmenovaná pro mne srdeční záležitost, tahle mi nechutnala, málo rozmarýnu, bez kůrčičky, nebyl olivový olej a balzamikový ocet, škoda, byl by to výborný starter. Polévku jsem si nedal, žádná me neuchvátila. Tortellini: těsto bylo dobré, omáčka z bílého vína odpovídající, jen fetta sýr v kombinaci s prošutem malinko přebil chuť celého, trochu slané. Parmezán mohl být o malinko starší, ale celkově hodnotím jako dobré v poměru k ceně.

    Dezert: domácí zmrzlina, pro mne špatná volba, měl jsem čokoládovou, pomerančovou a lesní ovoce. Namražený talíř, zmrzlina v poměru cca jednoho kopečku kornotkového, cena 80Kč, cena odpovídá restauraci, o chuti bych se hádal (já). Pomerančová byla asi nejlepší konzistence, méně pomerančové tresti, lesní ovoce vykazovala známky přemražení, na talíři se rozpadla, ledové krystalky uvnitř, asi se málo míchala, na patře chuť podobná biskupského chlebíčku. Čokoládová u mě propadák, asi jsem měl v Belgii jinou belgickou čokoládu, nebo to bylo směsí, kterou zmrzlinář použil, chemická příchuť, tu jsem ani nedojedl. Ani jsme se nestyděl to obsluze sdělit, vyjímečně.

    Celkový dojem: čekal bych víc sezonních jídel, chlubit se kvalitou dovážených surovin, no ok, zebra a dovážené suroviny..Někdo vdolky, někdo holky. Obsluha to zachraňuje, je ochotná, kuchař mě nepřišel zbít za kritiku zmrzliny a pokud se neleknete (zase kusu zebry na stole), účet za rozumnou cenu, na poměry vnitřní Prahy s drobnými (mými soukromými) výhradami ok, stylová a je se kam zlepšovat, ohodnoceno stylem pana C: sedm mlsnejch Kubiku z deseti

    (plus půl Kubíka za kuchaře za grilem který mi doporučil krkovičku a kopec grilované zeleniny, děkuji, příště zkusím)

  5. Dle reklamy ve zpravodaji MČ Prahy 13 zde měl být dnes rodinný brunch. Na webu sice nic nebylo, ale i tak jsme vyrazili. Na místě jsme zjistili, že akce byla pro malý zájem zrušena. Škoda. I tak jsme ale zůstali na oběd. Sedli jsme si do pravé, snížené části, kde byl i malý dětský koutek. A v průběhu našeho posezení se zde celkem zaplnilo. Nezaregistroval jsem sice žádnou cedulku, označující nekuřáckou část, ale nekouřilo se zde, což je super. Dal jsem si točené pivo (Stella) a manželka ovocný čaj. Potěšilo mě servírování čaje s uzavřenou konvičkou na horkou vodu a šálkem extra. Manželka si dala gnocchi s kuřecím masem a špenátem a já jsem si vybral linguine „Bolognese“. Obě jídla musím hodnotit po chuťové stránce jako velmi dobrá, domácí těstoviny a originální suroviny málokdy zklamou. Dobrá byla i úprava na talíři. Jen bych i já doporučil rozšíření menu o sezónní speciality! Obsluha byla velmi příjemná. Dokonce nás požádali o e-mail, aby nás mohli informovat o pořádaných akcích. Tomu říkám proobchodní a zároveň proklientský přístup!

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.