Nekuřácká restaurace Na Kopci RSS

Štítky: , , ,

104 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Včera jsme byli poprvé a rozhodně ne naposled. Poměr cena výkon naprosto nepřekonatelný. Hluboce smekáme.

  2. Vcera jseme byli s pritelkyni v teto restauraci, po usednuti jsme si objednali 2× vyber predkrmu od sefkuchare, jako hlavni jidlo tatarsky biftek a pomalu peceny bucek a dezert byl creme brulee a cokoladove sufle. Predkrm se skladal z 6 ruznych ochutnavek, trosku me zarazilo pouziti kupovane chilli omacky ci nakladaneho zazvoru, nejvetsim zklamanim pro me byla krepelci galantina, jinak byly vzorky ok, nicmene zadny zazrak. Hlavni jidlo dorazilo s malinkym spozdenim, Muj bucek byl standartni, bohuzel obrovska cast tlusteho masa cele jidlo zabila, omacka byla velice dobra, nicmene nebyla z kosti veprovych, ale klasicky demi-glace, tudiz s jidlem moc nokorespondovala, nijak ho nedoplnovala ani nepodporovala chut veproveho, coz me osobne dost vadi. Tatarsky biftek byl nejvetsim zklamanim, malo vseho, malo okurek, malo salotky, malo kaparu, malo petrzelky, jestli vubec nejake, nedochuceny, velice mi pripominal tatarsky biftek z La degustation, z ktereho jsem take nadseny nebyl. Na zaver prisly dezerty, kdyz pominu, ze sufle nebylo sufle, nybrz cupcake, tak chutove to bylo fajn, akorat zmrzlina byla pomerne dost sladka, creme brulee standartni, neurazilo, ale ani nenadchlo. Celkove vsak nasi navstevu povazuji za prijemnou a jednu z nejlepsich v cele CR, pomer kvalita/cena je zde opravdu dobry.

  3. Omlouvám se za příspěvek, který s gastronomií nesouvisí. Jsem ale háklivej na jedno slovo: „Muj bucek byl standartni“. Nebyl standartní, ale STANDARDNÍ!!!

  4. ↪ 93 mpik: Třeba adjektivum bylo myšleno od standarta = menší (vyztužený) prapor? ;-)
    O návštěvě restaurace vážně uvažuji příští měsíc, i když na Prahu budeme mít pouhé 2 dny a je to „bit of a bugger“ se Na Kopec dostat.

  5. ↪ 92 mirces: Prosímvás,mohl byste mi vysvětlit rozdíl mezi cupcakem a souflé? Mě přišlo to na kopci dost souflovaté,tak bych chtěl znát rozdíl. Děkuji :)

  6. krystof: je jine testo, v konecnem dusledku je sufle nadychane jak dech se sametovym vnitrkem http://www.google.cz/imgres?…

    cupcake http://www.flickr.com/…abycakes408/

    co je vice podobne tomu co jste mel, u cupcake si odmyslete ten vrsek

  7. máte pravdu,je to cupcake :-)

  8. dnes 26. 03. 2011 jsme zažili opravdovou explozi chutí – grilované foie gras s mangovým chutney, doplněné sklenkou bílého dezertního vína (na doporučení vrchního), netradiční tatarák s topinkou i ricotta s medem coby dezert, k tomu výtečný Château Livran 2006/Médoc…další z nás si dal 4-chodové degustační menu – no jedna báseň:-) na závěr skvělý calvados… k tomu hezké prostředí a vrchní jak má být…všichni 4 jsme se cítili jako v Jiříkově vidění… neskutečný zážitek a určitě se vrádi vrátíme…návštěvu rozhodně doporučujeme!

  9. Do restaurace Na kopci jsem se vrátil ještě 2×, naposledy 28. 10. 2011 a nevyšel jsem z údivu – opět skvělé jídlo i obsluha (ač jiná směna), Caesar salát je možná o fous lepší u Pohlreicha v Imperiálu, ale tady je bohatší jak na kuře, tak na parmezán, hovězí flap steak s gratinovanými brambory se vám rozplývá přímo na jazyku…gastro­nomická extáze. Výborný Malbec Grande Reserve „Chateau la Poujade“ 2005 (v Zlaté Praze v Intercontinentalu za něj zaplatíte 2,5× více) na vás dýchne skořicí a tak vyvážené víno jsem opravdu dlouho nepil a za tu cenu:-) No a na konec hruškovice Nonino, heboučká a jemná, vám pomůže s trávením. 3 návštěvy a pokaždé jsem vycházel nadmíru spokojen. Možná jen malá poznámka na konec : strop v boční místnosti volá po vymalování;-) Na každý pád se do restaurace Na kopci vrátím rád…

  10. Koukal jsme na web kopce a mají tam info o nové restauraci NA KONCI.
    Nevíte někdo kde se tato restaurace chystá?
    Doufám že to pro mě bude blíž :-)

  11. ↪ 100 baTh: no jeden čas se říkalo, že to má být v Suchdole, ale kdoví…

  12. ↪ 101 Karlicka: ↪ 100 baTh:
    Viz Scuk twít :) https://twitter.com/…824197517313

  13. NA KONCI uz je otevrena a je to prvni a jedina restaurace u nas v sirokem okoli, dneska meli vynikajici bramboracku a kachnu s knedlikem: http://www.nakopci.com/…a-konci.html

  14. Tak jsme včera byli v nové restauraci Na Konci a bylo to úžasné, snad ještě lepší než Na Kopci. Navzdory názoru, že dát si v restauraci kuře je známka zoufalství, jsem si objednala kukuřičné kuřátku nadívané smrži a nelitovala jsem. Byli jsme tam ve třech, ochutnali navzájem ze svých porcí a nemám, co bych vytkla. I když mají nově otevřeno, lidi si je už našli. Moc se mi líbilo, jak kuchaři vycházeli mezi hosty a bavili se s nimi o jídle. Vzhledem k tomu, že je Na Konci kousíček od Pražského okruhu, byli jsme tam za překvapivě krátkou dobu. Jsem ráda, že jsem tam byla teď, za rok tam budou mít určitě narváno a už nebudou mít čas si s hosty popovídat…

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.