Litina a zkušenosti s ní RSS

Štítky: ,

95 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. tomashewk: „Přijde mi ale uhozená ta cena. Vím, že nejsme tak bohatí na to, abychom si kupovali levné věci, ale nevím, proč kupovat draze litinu ze Švédska, či ocel z Francie, když mi může levněji a asi stejně (nevim, co se dá na litině zkazit) posloužit ta noname za pár stovek.“

    Paranoia:
    martas a sumejkr, oba dva příspěvky cca v půl třetí ráno! ;-)

  2. tomashewk: „Rozhodně jsem neměl v úmyslu hanět špičkové švédské nádobí.“

    vs

    tomashewk: " ..dle mne předraženými, protože módními výrobky ze Švédska.." „Přijde mi ale uhozená ta cena..“ „proč kupovat draze litinu ze Švédska..“

    ;-)

  3. Petan: Člověče, vy jste skutečně paranoidní. Alespoň vím, že si mám dávat pozor, aby náhodou můj příspěvek nebyl napsán ve stejnou dobu jako jej napíše někdo jiný.
    Já se obecně do diskuzí nezapojuji .. tato a na dolcevitě (pod jménem David) jsou téměř jediné. Důvodem bylo pouze to, že mám k metalurgii blízko a nesnáším zobecňování (např. všechno čínské je špatné .. i když já sám se čínskému zboží programově vyhýbám).

  4. he… tahle diskuse je vazne vtipna. jo.. jasne.. je typicky obdobi webdiskusnich flamu. golfistum konci sezona. motorkari uz taky nemuzou moc ven… ale.. co se stalo vam? vypnuli vam plyn.. nebo elektriku.. nebo co se deje? :-)

  5. ↪ 91 Petan: na rozdíl od vás mají uživatelé martas i sumejkr zde na fóru nějakou historii (X měsíců dozadu a příspěvky u několika témat). to jest — není to žádné nedávné založení profilu a působení výhradně v jediném vláknu tak jako u vás. postup, který vyvolává pochybnosti o důvěryhodnosti diskutujícího téměř automaticky.

    pojďme prosím vrátit téma zpátky k obecné debatě o výběru litinového nádobí, různých značkách a kvalitě. jestli tady ještě jednou uslyším něco o nadpozemské litině značky na S, vlákno okamžitě uzavírám! :)

    poslední poznámka pro nechápavé — držme se prosím tématu — ne stylem, kdo co jak komu proč. jinak viz výše, díky!

Uzavřeno

Téma bylo uzavřeno, tzn. není možné přispívat.