8. únor 2011 14:02:35 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuKdyž už vybíráme, kam jít na jídlo, tak složitě lovíme z nabídky těch, na které máme slevu, i když bychom jinak možní šli spíše jinam. Máme slevenky...
Grilovací sezóna na krku a vy pořád ještě koumete, do jakého grilu se vrhnout? Jste tu správně. Celý duben vám tu budu dělat chutě s finskými grily Muurikka od aktuálního partnera blogu. Pojďte se mrknout, co tyhle naleštěné bestie umí. Sám jsem docela koukal... ;)
14. duben 2014 13:04:14 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku