Druhá spoko návštěva spojená s testem prototypu WTF vermutu od Žufánka, který si takto vzal po ginu a abstintech do hledáčku další ušlechtilý základ. Tohle, až se dostane naplno do ostré výroby (nejdřív cca za rok), bude naprostá pecka a určitě o WTF uslyšíme ještě mnohem více. Držím palce!
Samotné Cash Only moc fajn. Je to hlasité a neformální s docela nízkým věkovým průměrem (takže záleží spíš na vás jestli zapadnete).
Prodrali jsme se tu několika drinky a otestovali i jejich barový snack – hot dog s chipsy (95 Kč). Do podrobného rozboru se nepouštím, ale jen bych chtěl říct, že barové snacky jsou u nás zatím docela podceňovaná disciplína, tak mi to tohle pojetí v Cash Only udělalo radost.
Na obrázku vlevo negroni a vpravo i čisté WTF ve skleničce.
23. květen 2015 00:05:00
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku
Pro mě dost strašidelný úhel pohledu. A dokonce to má svůj anti-civilizační manifest. Bojim, bojim.
3. září 2015 20:09:37 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuNový tým bez Adama. To jsem prostě musel čeknout. Těším se na novou sezónu!
BTW Ema je i navečer moc fajn. Irská nebo vína z Veltlinu = ideální cvičební pomůcky na hodinu peoplewatchingu.
EMA CREW!Tak to jsou oni! Honza, Katka, Mája, Eliška, Bóďa, Ondřej a Jakub. Vítáme na palubě nové členy posádky a jedeme dál!Za foto děkujeme Pavel Šinagl Photography.
Posted by EMA espresso bar on Wednesday, September 2, 2015
Zdejší banh mi s grilovaným vepřovým (85 Kč) je pro mě při přímém srovnání s banh-mi-ba jasný vítěz. Jednoznačně lepší pečivo – tvarem, gramáží, kůrkou, střídkou i chutí.
Příznivější je i poměr náplně k pečivu i celkové dochucení. Bageta pak působí šťavnatěji. Určitě to ještě jednou porovnám, ale zatím u mě Banh Mi Makers vedou 1:0.
Prý budou brzy otevírat v gurmet pasáži Dlouhá, takže banh mi wars můžou pak propuknout na plno.
Kdo to sledujete, tak tady ještě jeden nejnovější přírůstek na Václaváku – Banh mi Freta.
3. září 2015 19:09:27
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku
Další happening proti plýtvání jídlem už tuto sobotu u Národního divadla.
Přijďte ochutnat a dozvědět se více o tom, proč se v zemědělství ztrácí nezanedbatelný podíl vypěstovaného ovoce a zeleniny.
2. září 2015 18:09:14
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku
Přednáška Adama Neubauera o průnicích mezi psychologií a prací baristy. Je to asi na půl hodiny, ale doporučuji. Dejte si to někde v klídku za odměnu.
2. září 2015 14:09:04 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku