Zápisník

pana Cuketky

Cash Only Bar

Druhá spoko návštěva spojená s testem prototypu WTF vermutu od Žufánka, který si takto vzal po ginu a abstintech do hledáčku další ušlechtilý základ. Tohle, až se dostane naplno do ostré výroby (nejdřív cca za rok), bude naprostá pecka a určitě o WTF uslyšíme ještě mnohem více. Držím palce!

Samotné Cash Only moc fajn. Je to hlasité a neformální s docela nízkým věkovým průměrem (takže záleží spíš na vás jestli zapadnete).

Prodrali jsme se tu několika drinky a otestovali i jejich barový snack – hot dog s chipsy (95 Kč). Do podrobného rozboru se nepouštím, ale jen bych chtěl říct, že barové snacky jsou u nás zatím docela podceňovaná disciplína, tak mi to tohle pojetí v Cash Only udělalo radost.

Na obrázku vlevo negroni a vpravo i čisté WTF ve skleničce.

23. květen 2015 00:05:00 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Agiu Georgiu

Pořád je tu dobře... ;)

23. srpen 2015 17:08:51 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Corn Wars

GMO, špioni, kukuřice. To prostě chcete (ale jen číst).

23. srpen 2015 17:08:54 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Zpověď vrchního luxusní restaurace

Jako host tenhle typ čtení zbožňuju. Aneb co se děje za oponou. Radši se ani nekoukejte. A nebo jo!

23. srpen 2015 17:08:20 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Lounge Bohemia v Praze

Zápisek přesměrován – viz 1. návštěva.

22. srpen 2015 11:08:41 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Lounge Bohemia

Nechci toho moc prozrazovat, ať vám nezkazím překvapení a radost z lovu. Dveře baru se ale na Vinohradech dají v pohodě najít a číslo pro rezervace dostává každý host po zaplacení, takže se určitě rychle rozšíří. A navíc to někdo určitě brzy vyžvaní na sociálních sítích (ale já ne).

Večer v Lounge Bohemia je napůl návštěva baru a napůl performance. Prostředí, prezentace a všechny drobné detaily do sebe přesně zapadají.

Každý drink je tu malá show a pokud budete alespoň trochu sugestibilní, tak vás to bude hodně bavit. Moment mírného napětí, očekávání a následného překvapení je součástí hry. Tak si to moc nepokazte gůglením drinků dopředu! :)

Drinky á la carte jsou po 330 Kč (cca 10 kousků) a na objednání den předem mají i 7drinkové menu (990 Kč).

Tady je ještě starší rozhovor s Pavlem Tvarohem o jeho baru v Londýně.

22. srpen 2015 00:08:00 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Načíst další