Zápisník

pana Cuketky

Cash Only Bar

Druhá spoko návštěva spojená s testem prototypu WTF vermutu od Žufánka, který si takto vzal po ginu a abstintech do hledáčku další ušlechtilý základ. Tohle, až se dostane naplno do ostré výroby (nejdřív cca za rok), bude naprostá pecka a určitě o WTF uslyšíme ještě mnohem více. Držím palce!

Samotné Cash Only moc fajn. Je to hlasité a neformální s docela nízkým věkovým průměrem (takže záleží spíš na vás jestli zapadnete).

Prodrali jsme se tu několika drinky a otestovali i jejich barový snack – hot dog s chipsy (95 Kč). Do podrobného rozboru se nepouštím, ale jen bych chtěl říct, že barové snacky jsou u nás zatím docela podceňovaná disciplína, tak mi to tohle pojetí v Cash Only udělalo radost.

Na obrázku vlevo negroni a vpravo i čisté WTF ve skleničce.

23. květen 2015 00:05:00 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Why I went from working in a top restaurant to making school meals

"We now make our own fresh fish goujons that I serve with samphire because the children love it so much. We also serve salmon cooked in a seaweed broth with Japanese rice and fish korma with squid rings, giving them the bit of crunch they like so much." – no dyť!

11. srpen 2015 13:08:04 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Coffee Room

A stále chladíme – espresso na ledu.

10. srpen 2015 20:08:25 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Dům kávy

Chladíme – espresso tonic s ledem.

10. srpen 2015 20:08:10 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Poznáte všechny druhy?

Vlevo nahoře a vodorovně hadovka. Vlevo dole a na stojáka je svačinka, úplně vpravo a největší je okurka polní (salátová). Uprostřed hladké i pichlavé nakladačky a mezi nimi buclaté okurky na kvašáky.

To je bohatství, co? :)

10. srpen 2015 20:08:04 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Kavárna Místo

Poprvé jsem zkusil jejich ledovou irskou (100 Kč). V neděli odpoledne a místo dezertu po obědě myslím tak akorát.

Oproti klasické irské se sice ztratí kontrast mezi teplou kávou a smetanou, což drinku malinko ubere. Sametovost a propojení s whisky ale zůstane, takže to má pořád docela smysl. V zimě si ještě řekneme... :)

9. srpen 2015 20:08:28 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Načíst další