Kolik fajn podniků se dá na Vinohradech obejít za jeden večer? Včera se povedlo šest kousků, ale s trochou přípravy a ve více lidech by se snad povedla i desítka.
Tady je to pozpátku:
Burrito Loco Vinohradská
Las Adelitas Lucemburská
BeerGeek Bar
Prosekárna
Bad Jeff's Barbeque
Café Oliveira
Určitě se to musí ještě odladit a hlavně lépe proložit zastávky na jídlo vs na pití. Spousta podniků také docela brzy večer zavírá (La Bibiche) nebo přestává vařit (U Kurelů). I tak jsou ale Vinohrady pro tenhle typ zábavy naprosto dokonale vybavené.
Co byste si na seznam přidali vy?
2. září 2015 11:09:13 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva. Nerudný číšník s brněnským přízvukem vs. zábavný somík s ostravským přízvukem. Rovnováha tedy zůstala zachována. Jídlo vyladěné a bez chyb. Ale jo! Oproti Koishi se mi tady ten smajlík posílal docela snadno.
Nejlepší jablečný koláč s makovou zmrzlinou z víkendové nabídky. Ten jsem ani nestihl ufotnout... :)
31. leden 2015 14:01:50
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku
Spokojená návštěva. Podruhé už jsem chytil na espressu Sumatru, kterou teda upražili spíš na uhel. Tak snad se tu časem umoudří a pustí na mlýnek i nějaké zavedené pražírny. Takového krásného místa by byla škoda!
31. leden 2015 14:01:35 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva. Adam a Petra jsou prostě skvělí a káva je tu technicky na světové úrovni. Když o tom tak uvažuji, tak v ČR asi neznám kavárnu, do které by se mi chtělo jet čistě za zážitkem jako tady. V skrytu duše stále doufám, že je to jednou v Brně přestane bavit a přesunou se s novým kávovým projektem do Prahy. No nic. Dream on!
30. leden 2015 18:01:54 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva. Mise sekaná - splněno! Opravdu povedený nápad na obchod s rakouskými a německými potravinami. Navím jak vám, ale mě už z těch pořád dokola otevíraných italských lahůdek pěkně hrabe.
Nejlepší zpráva – J. Gruber bude otevírat pobočku i v Praze! Karlín, cca březen.
30. leden 2015 15:01:13
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku