Od neděle do pondělí jsem byl (věřte nebo ne) poprvé v Třeboni! Malebné městečko mě doslova uchvátilo svou atmosférou :) Nutno dodat, že k celkovému ...
11. květen 2006 23:05:11 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuNespokojená návštěva. Oschlá a místy nahnilá zelenina a ovoce. Zajímá to tam z personálu vůbec někoho? :/
26. listopad 2014 19:11:24 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuNespokojená návštěva. Parodie na irskou kávu s tuhou šlehačkou.
23. listopad 2014 16:11:14 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku