Jídlo a skromnost. Jde to v dnešní době ještě vůbec dohromady? Jak vařit levně, ale ne lacině? Nebláznit z trendů a užívat si obyčejné jídlo každý den. Přináším jednoduché & rychlé recepty s cenou pod 30 Kč za porci.


O skromné kuchyni

Skromná kuchyně je nový projekt pana Cuketky, který se věnuje šetrnému vaření v každodenních podmínkách obyčejné domácnosti. Nabízí recepty, které jsou nenáročné na peníze, vložené úsilí a čas.

Nejsou to jídla, co by ohromila vzhledem nebo luxusními ingrediencemi. Jídla ze skromné kuchyně vám ale udělají radost a pomůžou, když je zrovna ouvej. Ukazují zároveň, že se dá vařit levně, ale nemusí to být nutně lacině. Přečtěte si více o skromné kuchyni.

Nové videorecepty

Odteď mě najdete i na Stream.cz, kde si můžete vybrat z několika mých pořadů. Ze Skromné kuchyně tam dávám nový recept každý pátek! :)

Skromná kuchyně
🎬Videorecepty
🍰Cuketka peče
🌿Cuketka zdravě
🍜Polévkárna

Recepty

Celkem na vás ve skromné kuchyni čeká několik desítek receptů. Sledujte Facebook, Youtube nebo Instagram, aby vám neunikla žádná novinka. Částka u receptu odpovídá vždy ceně za jednu porci.

Jak se počítá cena za porci?

U každého receptu vždy uvádím cenu za jednu porci. V rozpisu surovin uvidíte ceny jednotlivých surovin i cenu celého jídla. Přečtěte si více o tom jak jsem kalkulace počítal i jak si podle nich udělat co nejpřesnější odhad.