Jako doprovod ke speciálu Bowls by Cuketka pro vás máme společně s Kulina.cz soutěž. Uvařte a vyfoťte jeden z mých receptů a vyhrajte krásné misky, které jsem použil při focení.

Pravidla soutěže jsou jednouchá. Stačí když se inspirujete jakýmkoliv receptem z Bowls by Cuketka. Fotku jídla dáte na Instagram, použijete hashtag #kulinacz a dáte follow účtu @kulina.cz.

Soutěžit budeme ode dneška až do konce září. Ze všech zaslaných fotek vyberu 7 nejlepších, kterým pak pošleme misky z Kulina.cz.

Pravidla soutěže

Soutěž probíhá od 23. srpna do 15. října 2017. Výsledky budou vyhlášeny do 25. října 2017 a seznam výherců bude zveřejněn jako součást této stránky. Výherci se po vyhlášení přihlásí pořadateli na email [email protected] a poskytnou kontaktní údaje pro doručení výhry (jméno a adresa).

Pro platnou účast je potřeba, aby soutěžící na Instagram vložil fotku jídla inspirovanou seriálem Bowls by Cuketka, použil hashtag #kulinacz a sledoval účet @kulina.cz.

Každý soutěžící může v dané soutěži vyhrát pouze jednu výhru. Výherce vybírá pořadatel soutěže. Ze soutěže budou vyřazeny příspěvky, které neodpovídají zadání soutěže a všechny nevhodné příspěvky.

Vyhlášení vítězů

Moc děkuji všem, kteří se do soutěže a do vaření s miskami a Kulinou pustili. Tady je sedm výherkyň (a jejich IG), které vybojovaly misku! :)

1. místo - tearunka
2. místo - pradobroty
3. místo vendulahaspeklova
4. místo healthytasty_domi
5. místo annulinka
6. místo evaurbaneva
7. místo mkirschova