Cuketka peče s Kulinou

Ohó! Nakupte zásoby mouky a másla, sežeňte droždí a zapněte troubu. Jde se péct! Představuji vám svůj nejnovější video speciál – Cuketka peče s Kulina.cz!

Co vás čeká a nemine? V prvé řadě to bude třináctka receptů ze sladkého i slaného pečení. V receptech vám ukážu několik krásných produktů z Kulina.cz a kromě toho jsem pro vás připravil i průvodce pekařským vybavením.

Recepty

Připravte se, protože tohle bude jízda! Tolik detailních videoreceptů pro pečení totiž jen tak někde neuvidíte. Vybral jsem ty největší klasiky ze sladkého i slaného pečení. Naučíte se péct chléb, rohlíky i ty nejúžasnější kynuté buchty.

Kulina a pečení

Zajímá vás, které produkty z Kulina.cz vystupují v mých receptech? Tady najdete jejich shrnutí a moje tipy jak podobné pomocníky do kuchyně vybírat.

Kulina a pečení to je úžasná keramika, pekáče, odměrky a nespočet dalších pomůcek do kuchyně.

Kromě produktů z receptů jsem pro vás vybral i to nejlepší, co Kulina pro pečení nabízí. V průvodci najdete tipy na konkrétní výrobky i rady jak je vybírat. Jestli jste alespoň trošku blázni do pečení, myslím, že si smlsnete!

Za pomoc s přípravou receptů děkuji Julianě Maškrtinici z Maskrtnica.cz. Prošla se mnou všechny recepty a pomohla mi je vyladit po technické stránce. Určitě se mrkněte na její úžasný pekařský Instagram!