Nekuřácká restaurace Na Kopci RSS

Štítky: , , ,

104 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

 1. bum ho, nový podnik na smíchově!!! :)

  http://www.nakopci.com/

 2. Vtipné internetové stránky, ceny se zdají být příjemné – kdo tam vyrazí na výzvědy :-)?

 3. Jak budu mít čas, tak tam určitě vyrazím, když pominu pečlivost vytváření menu pro web (hrubky, posunutý sloupec s cenami o řádek níž), tak to vypadá velmi zajímavě. A nekuřácké podniky je potřeba podporovat.

 4. za ty malůvky kuchře a číšníka promíjím na stránkách naprosto všechno!!!! více takových, co si ze sebe umí dělat prtel!!! :D

  (uvidíme ale na místě)

 5. internetove stranky uz jsou opravene a byla doplnena fotogalerie.

 6. 5. opravdu, koukám, že ceny jsou už tam kde mají být a v češtině už zbyla jen jedna chybka (marinovaná kuřecí křídla). Jen tu angličtinu by to chtělo dát někam na korekturu, tam je toho víc (ano přiznávám, jsem profesionálně deformován, no).
  každopádně oceňuji snahu o nápravu i v těchto detailech.
  A hlavně – jídlo vypadá velmi dobře, ceny rozumně, jste nekuřáckej podnik, atmosféra podle stránek taky super, takže já se určitě v nejbližší době vypravím to u vás zkusit.

 7. to fakt vypadá dobře, taky se tam chci vypravit – tak aspoň budeme mít více informací a zkušeností

 8. Tak dnes jsem to vyzkoušel – jestli jsem to v té mlze zvenčí dobře viděl, tak je to klasická socialistická krabice, uvnitř vám potom klidně donesou hlavní jídlo dřív než polívku, zkrátka koukejte se obloukem vyhýbat ať tam uvnitř zbyde místo pro mě (((((-:

  Ne teď vážně – objekt zvenku opravdu kontrastuje s tím, co je uvnitř, tam je to velmi příjemné, trochu mě překvapila velikost, čekal jsem větší prostor. Usadil jsem se ke stolku pro dva a moje anonymita, hned zpočátku utrpěla těžkou ránu, když se od vedlejšího stolu ozvalo ahoj Kytko a doporučení dej si steak. (-: Doporučení jsem nedbal, protože jsem už byl dopředu rozhodnutej, co si dám podle stránek, ale příště ho možná pro změnu poslechnu (čímž nechci říct, že jsem si vybral špatně, naopak jsem byl velmi spokojen). Dal jsem si cibulačku (perfektní) a pikantní klobásky (merghuez) s bramborovými lupínky a hořčicí + u nich byla velmi příjemná obloha -nakládané okurčičky, cibulky a feferonky – výborně se k tomu hodily a celkově mi to moc chutnalo. Ještě jsem zapoměl, že před polévkou na stole přistála příjemná pozornost z kuchyně – roládka s lososem. A co jsem psal v úvodu o tom hlavním jídle přineseném před polévkou – to málem omylem opravdu nastalo, ale bylo to ihned s omluvou vyřešeno, hlavní jídlo vráceno do kuchyně a za chviličku už se mi nesla polévka. Já i tuhle situaci celkově beru jako +, omyl se totiž může stát kdykoliv kdekoliv a tady jsem aspoň viděl, že takový omyl okamžitě uvedou do pořádku a nesnaží se ho nějak okecat a vymluvit se.
  K pití mají pro nás automobilisty a jiné abstinenty točenou kofolu 0,4l za 30 a specialitu jménem bazén – 2 dcl džusu dolité minerálkou do půllitru za 40 (samotný džus 2dl 32).
  „Bohužel“ mají i spoustu dalších dobrých věcí pro neautomobilisty a chudák řidič poslouchá, jak je číšník u sousedního stolu nabízí a barvitě popisuje a dostává na ně taky chuť, které odolá jen představou nutnosti volání nějaké té želvy nebo pandy. Tak příště, až se objevím během týdne, kdy je příměstská autobusová doprava domů přeci jen použitelnější než o víkendu. Celou večeři jsem zakončil espressem – slušné Illy espresso (po objednávce se pro upřesnění ptali jakou velikost mám na mysli) a se vzpomínkou na Amélii z Montmartru jsem rozbil lžičkou krustičku na Crème brûlée – to jsem předtím nikdy nejedl a asi zase někdy jíst budu (-:

  Kdybych to měl shrnout: pochutnal jsem si, navíc v nekuřáckém podniku (+), který myslí s nabídkou nápojů i na žíznivé abstinenty/řidiče (další +). Já se určitě vrátím a vezmu sebou i další lidi. V podstatě jediné drobné – je pro mě lokalita, ale dojet se tam dá v pohodě jak autem (pozor na jednosměrnost té ulice kde podnik sídlí – chce to jet ze Smíchova až na Radlickou a tam potom doleva) tak MHD, takže to určitě za to stojí ( tohle je typ podniku, jehož návštěvu stejně člověk plánuje předem, takže radši ať jsou tady, než aby se do cen musel promítnout nájem v centru)

 9. 6. No, i v té češtině jim toho zbylo víc, hned na hlavní straně nabízejí rodinou oslavu (no jo, no, to je zase moje profesionální deformace)
  jinak jen škoda, že to mám tak z ruky, bydlet ještě kousek za Prosekem je ale celkově na tyhle výlety do civilizace docela tristní… :(

 10. Mimochodem, od toho druheho stolu jsme na tebe rvali my, Kytko :) a ten steak si priste dej :)

 11. 10. Jj, já vím (-: A stejk si příště rád dám, tentokrát jsem na něj moc neměl chuť ale vzhledem k tomu, že se určitě budu vracet se na něj určitě dostane.

 12. Vítek:

  vítám vaši ikonku :)) ten méďa je mi děsně povědomej.. nějaká zmatlíková, nebo stará reklama na med? :)

 13. Cuketka: To je medvídek Pú :-)

 14. omg, ahááááááááááá :)))

 15. 6: Don't be so harsh on them, flower! :-)
  Už jsem viděl a vidím mnohem, mnohem horší angličtinu na jídelních lístcích. Sice jsem to neprojel with a fine-toothed comb, ale jen letmo a tak jsem jen lehounce klopýtl o „traut“ a „parmasan“. To by se dalo vidět i v anglicky mluvících zemích!
  Včera jsem na web menu jedné pražské restaurace (nebudu jmenovat a nebyl to ojedinělý překlep) četl „…served on a bad of lettuce“. :-((

 16. tak jsem po tom neustálém vnadění dnes také podlehl a na kopeček se vyškrábal ;)

  snězeno, zanalyzováno, prodiskutováno :)

  v příštím nebo přespříštím týdnu je to venku!

 17. Dneska večeře s kamarádkou. Škoda že tahle restaurace není někde hned u přítelova bytu v Holešovicích, seděla bych tam pořád. V podstatě shoda s Kytkou, časem něco víc na blogu. Odcházely jsme moc spokojené a moc přežrané:) Jsem zvědavá na Cuketko-recenzi.

 18. Taky už jsme vyzkoušeli, doporučujeme! Bylo tam dost prázdnou, tak aby nám to brzo nezavřeli. Já jím pomalu a ještě jste mi nestalo, aby se díky tomu číšník strachoval, jestli mi chutná a je všechno v pořádku. Až tady. Byl neformální, ale velmi milý a bylo to moc dobré a bylo toho dost, tak už jsem nezvládla dezert, tak na něj musíme vyrazit příště.

 19. caty:

  upřímný zájem o spokojenost hosta se nedá falšovat, i u toho nejvíc profi číšníka jde poznat, když to jen hraje!

  a na kopci to určitě nehrajou!! :)

 20. 10. Ten stejk jsem si dal dneska a měli jste pravdu, byl výbornej. A čokoládové variace taky. A vůbec se mi tam zase moc líbilo – po naprosto šíleně hektickém dnu byla večeře Na kopci přesně to, co jsem potřeboval.

 21. takfajn, se, rád, že jim to šlape :)

 22. 21: zdá se že ano a taky jsem za to rád – takovej podnik mi v Praze vysloveně chyběl – možná existuje a jen jsem ho přehlížel, ale i kdyby, tak jich bude málo. Jo a říkali mi, že plánují nějaké změny v jídelním lístku, že už jim to přijde dlouho stejné, tak jsem zvědavý, čím nás překvapí. Teda jednu změnu v dezertech vím, jsem zvědav na to ostatní.

 23. Kytka: To jsem teda taky zvědavá! Kolegyně tam teď o víkendu byla a odešla s „prázdnou“, měli to tam úplně plné, zamluvené pro nějakou akci či co.

 24. 23. Je pravda, že jsem si až říkal, jestli to doporučovat – mají to tam docela malé a bojím se, že za chvíli tam možná jen tak bez rezervace z náhlého popudu moc jít nepůjde.

 25. 23. Je pravda, že jsem si až říkal, jestli to doporučovat – mají to tam docela malé a bojím se, že za chvíli tam možná jen tak bez rezervace z náhlého popudu moc jít nepůjde.

 26. anoano, a na rozdíl od da clary myslím není přítomen pufrovací gauč! :)

 27. To není špatná pozice, mít plno!
  Nikdy nás nenakrklo, když restorán byl „complet“. Naše chyba, že jsme nereservovali.

  A když nás vyzvali, zda můžeme hodinku postát venku ve frontě (Paris, Whitby), nikdy jsme čekání nelitovali. Obsluha pak byla blesková, jídlo fantastické.
  V anglickém Whitby, věčně nacvakaná přístavní Magpie Fish Restaurant, měli pro všechny venku ve frontě přichystány deštníky. Celkem to (2×) uběhlo. Vzácná příležitost zapříst rozhovor se spolučekajícími a dozvědět se leccos zajímavého!

 28. mě se čekání před restauracemi libí, má to něco do sebe! :)

 29. Zatím žádné změny jídelníčku. Ale naši zahraniční hosté byli nadšeni komunikativností číšníka a jeho vysvětlováním, co je co. Italka prohlásila, že se cítí jak v Itálii. Takže doporučuji, když budete mít hosty ze zahraničí.

 30. Koukal jsem na jejich internetove stránky a maji tam jiz nove menu.Tak si jenom udelat cas a vyrazit :-)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.