Gastronomické peklo v Reflexu RSS

Štítky: , ,

50 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. skvělý tip kolegy matesoly ;) rozhodněneváhejte se zakoupením nejnovějšího čísla RX, skvělé téma v rubrice problém týkající se českých restaurací

    skvěle výstižné!!! :)

    (mám co dodat ale jen opravdu malinko)

  2. Hlavně mi přijde, že si snad před rozhovorem všichni dali pár panáků, je to takové pěkně otevřené a uvolněné, královsky jsme se u toho celá rodina pobavili:)) Skoro tak dobré jako rozhovor s Iggy Popem:D A za týden to snad bude dostupné i online na webu Reflexu.

  3. jj, skoro se v tom to PR na PRAKUL ztratilo ;) vaněk jako špičky vyjmenoval krásně všechny své lektory :))

  4. Když má ten člověk co říct, tak ať si tam svoje lidi klidně propašuje, poučený čtenář se stejně nachytat nenechá a z nečeho žít musíme:))

  5. a o čem tam píšou? né že by se mi totiž chtělo ten plátek kupovat

  6. 6. To vy jako vo Šábesu nesmíte kupovat noviny, nebo je to zu teuer? :)
    Osobně se módní snobské vlny nadávání na Reflex neúčastním a s kvalitou čtení jsem naprosto spokojen. Bonus v podobě nulového Macka je víc než prima.

  7. matesola:

    oba dva články suprové, ale svou rx vlnu ponechám: je to furtka děsná srajda ;)

  8. Ok

  9. (oops, to sem neměl, zas tu matesolu neuvidíme půl roku ;))))

  10. 5. Reflex je plátek? To by mě zajímalo, co teda čtete:)

  11. nebavme se o tom zda je či není reflex plátek (nemyslel jsem to negativně neb ho opravdu nečtu), ale chtěl jsem vědět o čem se tam píše, že by mě to donutilo k nákupu.

    To cuketka: 6: a narážka na zu teuer je v pořádku? to jsem zvědavej na ten Váš práh slušnosti a neslušnosti

  12. Tak to jo, tak počkejte, až to bude online, je to rozhovor s šéfem PRAKULu a jeho kuchařem o gastronomickém pekle v českých hospodách. Moc vtipné to je, určitě si to na webu Reflexu za týden najděte.

  13. co je to PRAKUL?

  14. Dvojtečkazávor­katočenádopra­va je mezinárodně uznávané zlehčovadlo. Ale i tak přijměte prosím mou hlubokou omluvu za nepatřičnou poznámku.
    Jinak v článku se píše proč stojí stravování ve většině
    CZ restauraci za hovno. Jestli chcete, koupím Vám ho.

  15. 14: ne děkuji nemám zájem. Proč si to kupovat, když odpověd je jednoduchá.


  16. Mě docela zaujal v online Reflexu článek „Jsme odpadkový koš Evropy“ plus diskuze pod ním.
    http://www.reflex.cz/…ek33811.html

  17. 14: A nebylo něco podobnýho nedávno v MF Dnes? Možná s jinejma lidma, ale hodně podobný.

  18. Kytka: Nemyslíte tohle?
    http://ekonomika.idnes.cz/…fp-/test.asp?…

  19. 19: jj, to jsem přesně myslel, jsou to v reflexu ti samí?

  20. Vaněk stejný, kuchař jiný:)

  21. 19: s článkem se dá pouze souhlasit, nehledě na to, že pánové vědí o čem hovoří.

  22. 17: do puntíku pravda !!!! až na ten separát – já ho mám rád, jak se v tom separátoru odděluje maso od skeletu, to je technologický zázrak co lidské ruce dokážou všechno sestrojit .o)

  23. RX pravidelně kupuji a čtu a když se pustíme do kruté a bezohledné diskuse na téma „co je v česku plátek“, pak se z nás stanou nepřátelé v četbě. To ale nechci, takže řeknu že je Macek pryč, Hana Michopulu zpět a gastronomická obroda je pokračováním minulého kousku – o tragédii českých supermarketů.

  24. Hana Michopulu zpět

    je to jisté? přijde mi, že to bylo jen její vyjádření v rámci rubriky „Problém“ … ta rubrika „okno do kuchyně“ tam zpátky není… uvidíme ve čtvrtek ;)

  25. Taky si počkám na internetový článek. Z časopisů čtu pravidelně jenom Sorry. Slovy JPB – promiňte já čtu jenom oběžníky :-)

  26. plátek je všechno co není tlusté jako kniha

  27. Gastronaut: tak to jo… už jsem myslel, že si z tebe budu muset dělat legraci jako z každýho Týdnaře ;)

  28. náhodou jsem při letu z Londýna stihnul přečíst Euro, Reflex, dvě kuchaře od G. Ramzeje – takže už jsem asi taky plátkař

  29. Hlásím zajímavé čtení v novém Reflexu č.2/09 ;-)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.