Degu v Zahradě RSS

Štítky: , , , ,

31 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. http://www.cuketka.cz/…l_detail.php?…

    přijdete? ;)

  2. Kávě vůbec nerozumím, tak to asi nechám na povolanějších, aby vybrali něco dobrého:-)

  3. Ano, přijdu a už te´d se těším!!!:-)

  4. Káě také nerozumím, ale minule jsem si moc pochutnala, třeba to trénováním doženu. A člověk se dozví spoustu zajímavých informací.

  5. Michala:

    můžeš si udělat privátní degustaci biozahradích dortů bokem :)))

    Pivli:

    těším se! :) uvidíme se tam! tým z labohémě přítomný zřejmě nebude, bude to komornější akce, ale ochutnávají se nové vzorky a hlavně budou hosté vybírat sami, co chěji pít. sám se těším!

    vzorová situace pro další kavárny. takhle nějak by to mělo vypadat. ne jen odkývnout smluvní lavazzu (doplň cokoliv jiného) a mačkat čudel. ale sledovat dění ve světě a lavně podávat více než jeden druh kávy! :)

  6. Také bych přišla, i na ty dortíky ;-)

  7. Je fakt, že biozahradí dezerty stojí za důkladnou degustaci. Možná přijdu mrknout, mě to tam fascinuje prostě:)

  8. 19.2. si dám kafe určitě – budu mít uprostřed zkoušek. Ale do Biozahrady si zajdu ten další týden na dortík a soukromou degustaci! Už se těším.

  9. Degustace dortíku je jasná věc. Už se těším! :-)))

  10. Těším se, doufám, že mi to vyjde.

  11. Už od pěti :-( ? To asi nestíhám…

  12. bude myslím průběžně, nemusíte tam být v pět v pozoru ;)

  13. Chtěla jsem tam být první a dělat si poznámky :-)

  14. 10. prima, budu se těšit!!!

  15. byla jsem v biozahrade a libilo se mi (i ta biokava)(i ten klid), a tak kdyz jsem info nasla na jejich strankach, rekla jsem si, nu dobra, jsem kavovy fetak, zkusim tam jit..no, ale koukam, schromazduje se tady pekne desiva parta lidi:)tak presto zkusim v tech pet, co kdyz nikdo z vas to nebude stihat;)

  16. Bohužel patřím k těm, kterým sice káva úžasně voní, ale nejsou stvořeni k jejímu popíjení. Bušení srdce, pocit, že je můj mozek kousek napřed před mým tělem, neurotický tik v koutku levého oka, nekoordinované pohyby a mimo-kecy způsobují, že jsem „pod vlivem“ nepoužitelná… :-(

  17. Jéje, tak to zní strašně skvěle, jen těch pět je vražedně brzy, ale zkusím dorazito něco později. Schválně, jestli Vás někoho poznám;-)

  18. Marlena:
    Hmm, to znám. Taky mi voní. A ještě abstinent a vegetarián… co já tady vůbec dělám? :)

  19. Budete tam někdo už v těch pět?

  20. já se nakonec musím omluvit, i když jsem se moc těšil, musel jsem změnit plány z důvodů, které nemohu ovlivnit :(

  21. Budu tam v pět.

  22. My budeme taky v pět. Doufám :-)

  23. aha:) tak jo, spolecnosti se nevyhnu (ja tak brzy muzu – hladovim pro vedu:))). co se da delat – tesim se:)

  24. Degustace byla prima, každý si asi tu svou doboru kávu našel (já ji snad taky začnu pít pravidelně a ne jen v neděli). Příjemná atmosféra, zasvěcený výklad odborníků, několik známých tváří ze scuků a jiných akcí. Dortíky byly už jen karobové (ale moc dobré).
    Odcházeli jsme (bylo nás pět) těsně před zavíračkou. :-)))
    BTW: káva byla fakt suprová, ale zázvorový čaj je zázvorový čaj. :-)))

  25. … jsem změnit plány z důvodů, které nemohu ovlivnit :( …

    tedy, nechť je vám lépe :)

  26. no, nebylo to spatne(i kdyz jsem se nejdriv bala – jak to budu hodnotit(barva prvniho vzorku: hneda; barva druheho vzorku:hneda, chut: kavova:)(jake boruvky??)),ale nakonec jsem si rekla – jsem fyzik, ne degustator a paradne jsem si to uzila ), navic jsem se dozvedela, jak se pripravuje kava ve french pressu:). a vacuum pot byl skvely:)).

  27. Vacuum pot mě uchvátil hlavně na pohled, krásná podívaná.

  28. 27. bylo to jak z alchymistické dílny. Vypadalo to nádherně. :-)

  29. 28: jj, přesně tak

  30. 27. taky se mi to moc líbilo.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.