8. únor 2011 14:02:35 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuKdyž už vybíráme, kam jít na jídlo, tak složitě lovíme z nabídky těch, na které máme slevu, i když bychom jinak možní šli spíše jinam. Máme slevenky...
Výběrová káva dokáže být pěkná mrcha nevděčná. Nejdřív vás nalákají články o krásných nových kavárnách. Pak se dozvídáte o úžasných kávách, které prý nejsou vůbec hořké a chutnají po ovoci. K tomu všemu zíráte na stále nová a nová udělátka, ve kterých se dá káva připravit. Zdálky je to všechno sice pěkné, ale jak se k tomu přiblížit, aniž by si člověk nepřipadal jako blbec?
4. listopad 2013 17:11:45 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku