Včera večer jsem při procházce v Dejvické ulici narazil na zajímavý úkaz. Tamní akvaristika opravuje výlohu, a tak dočasně vykoukla tahle Smaženka z RaJe. Skoro to vypadá, jako bychom tím pekelným manuálem otevřeli nějakou puklinu. Dnes jsem to dochroustal a rozhodl se, že chci v gastro—vykopávkách pokračovat. Jde se soutěžit! :)
21. březen 2011 19:03:45 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva.
17. červenec 2014 13:07:05 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Po šesti letech jsem se znovu dostal do Krakova a nestačil jsem zírat. Jestli jste z Ostravy nebo z okolí a ještě jste tam nebyli, všeho hned nechte a okamžitě se zajeďte podívat, co se tam děje!
16. červenec 2014 16:07:57 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva.
16. červenec 2014 14:07:14 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva.
15. červenec 2014 11:07:59 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku