Tak jo — zase mě to odfouklo na sever. Několik dní jídla a pití, fascinované zírání na cyklistický ráj na zemi k tomu. Z deseti kil mouky, co jsem propašoval v kufru, vám asi nic neodsypu. Připravil jsem pro vás ale něco, na co si můžete sáhnout — pohlednici plnou severské inspirace... ;)
23. červenec 2013 17:07:50 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva. Čekal jsem ale, že to bude o něco větší, a že bude v pultech širší výběr. Tak uvidíme. Možnost vyhnout se frontě je ale alespoň pro mě moc fajn!
6. prosinec 2014 21:12:23 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva.
6. prosinec 2014 21:12:55 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuMikulášská nadílka. Ale asi jsem hodně zlobil :)
6. prosinec 2014 21:12:40
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku